redBUX - nejlepší ICO roku: nakupte s předprodejním bonusem 50 %!

Berlín/Praha 13. března 2018 (PROTEXT)

Za několik dnů se spustí předprodej tokenů redBUX - tím začíná odpočítávání pro zavedení jedné nejzajímavějších kryptoměn - investoři mohou tokeny redBUX s předprodejním bonusem získat u BRIC INVEST už nyní!

Dne 22. března bude zahájen oficiální předprodej tokenů redBUX, o němž vkladatelé a vkladový poradci už nyní mluví jako o ICO (Initial Coin Offering; česky: počáteční nabídka mincí) roku. Nabízíme zde tokeny pro zavedení nové kryptoměny redBUX, kterou jako exkluzivní platidlo budou používat ve svých virtuálních světech největší světoví poskytovatelé služeb pro dospělé, jako jsou Wicked Pictures nebo iwantEmpire. Kryptoměnu redBUX tak bude možné zanedlouho používat jako platidlo na více než 6.000 terminálech. Znalci trhu počítají s desítkami tisíc transakcí v kryptoměně redBUX denně.

redBUX je však, jako každá kryptoměna, přísně limitována - poskytovatel umístil na trh pouze 20 miliard redBUXů. Se zvyšujícím se pronikáním na trh a využíváním redBUXů v největších virtuálních světech amerického průmyslu pro dospělé (s ročním obratem 16 miliard USD) lze předpokládat, že se poptávka, a tím také hodnota tokenů, brzy ještě výrazně zvýší.

Investorům, kteří vidí potenciál kryptoměny redBUX, umožní společnost BRIC INVEST nakoupit tokeny kryptoměny redBUX až do 22. 3. 2018 s předprodejním bonusem 50 % - ale pozor, čas běží: od 22. 3. 2018 budou tokeny redBUXu obchodovatelné už pouze na burze - a bez podobných slev!

K tomu stačí, když kupující nakoupí tokeny redBUX v minimální hodnotě pouhých 500 euro. Za tuto cenu získáte u společnosti BRIC INVEST místo nominální hodnoty 50.000 tokenů celých 75.000 tokenů, které budou v okamžiku zahájení oficiální předprodeje připsány do Vaší peněženky Wallet.

Nezávisle na množství zakoupených tokenů si BRIC INVEST účtuje jednorázový poplatek za upsání ve výši 50 euro - bez ohledu na to, zda investor upíše tokeny za 500 euro (minimální množství) nebo za 50.000 euro - tento poplatek bude účtován pouze jednorázově.

Potenciál úspěšnosti redBUXu je podle názorů znalců trhu na pozadí virtuální reality v platformě vrXcity odůvodněný. Systém vyvinutý berlínskou společností Memento GmbH přinese revoluci na trh s erotikou tím, že internetovým konzumentům umožní ve virtuálním světě vzájemnou interakci s postavami hvězd naskenovaných v 3D rozměrech. vrXcity posune virtuální konzum o stupeň dále - namísto jednoduchého sledování filmů si budou uživatelé platformy vrXcity moci v budoucnu sami vytvářet svůj svět s vlastními zážitky se svými hvězdami ve fotorealistické hře, který budou moci sdílet a prodávat. Internetová erotika je stále jeden z největších internetových trhů vůbec; jen v roce 2016 dosáhl průmysl v erotice na základě poptávky videoher obratu přes 16 miliard USD. Odborníci předpokládají, že virtuální realita, která uživatelům umožní být si vlastním kameramanem, hercem a režisérem, tyto částky za několik málo let dalece překročí.

vrXcity má už teď v programu desítky mezinárodních hvězd ve formátu 3D avatarů a zanedlouho bude používána největšími světovými americkými poskytovateli erotiky jako platforma pro virtuální reality světy. V rámci těchto světů budou všechny platební transakce uskutečňovány kryptoměnou redBUX - poskytovatelé, stejně jako mediální koncerny, si proto slibují desetitisíce transakcí za den, a tyto budou realizovány v redBUXu. Již za 2 roky se redBUX má vydávat ve více než 6.000 terminálech, které tuto měnu budou přijímat - lze proto očekávat, že po této kryptoměně nastane již brzy velmi silná poptávka a že se s ní bude obchodovat na mezinárodním poli.

Další informace: www.bric-holding.com

Kontakt:

BRIC HOLDING SE

Klimentská 1746/52

110 00 Prag 1

invest@bric-holding.com

http://www.bric-holding.com

Klíčová slova Německo-ČR-měna-internet-trh-firmy-BRIC HOLDING SE

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.