Společnost Risen Energy zahájila plán rozšíření kapacity za deset miliard juanů

Ningbo (Čína) 12. března 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

V reakci na masivní růst, který zaznamenává celé odvětví fotovoltaických článků, dne 5. prosince 2017 oznámila společnost Risen Energy Co., Ltd., která je na burze obchodována s akciemi třídy A a je předním výrobcem fotovoltaických článků a vedoucím představitelem průmyslu v Číně Risen Energy Co., Ltd., podepsání dohody s vládou z oblasti Jintan, Čchang-čou, provincie Ťiang-su, o investici 8 miliard juanů do vybudování výrobních závodů solárních článků o celkové kapacitě 5 GW a fotovoltaických modulů o celkové kapacitě 5 GW v této oblasti. Dne 22. února společnost oznámila, že podepsala rámcovou smlouvu s technologickým průmyslovým parkem Yiwu Information and Optoelectronics o investování do výrobní základny modulů solárních článků o výkonu 5 GW. Společně s 200 miliony juanů, výrobní linkou na výrobu 30 000 tun modifikovaného termoplastu PPE a PV modulů v Ruichengu v provincii Shanxi přesáhly celkové investice společnosti Risen Energy částku 10 miliard juanů.

Výrobci PV modulů si uvědomují, že potřebují rychle vylepšit své technologie a kapacitu zařízení. Jejich trvalý růst dává impulz ke zrychlené expanzi kapacity. Nedávno oznámená prognóza výkonnosti společnosti Risen Energy za rok 2017 ukazuje, že příjmy za fiskální rok by měly překonat hranici 10 miliard juanů, zatímco čistý zisk připadající na akcionáře (s výjimkou jednorázových zisků a ztrát) je v rozmezí 645-705 milionů juanů 25,5-37,19 %.

Společnost Risen Energy začala prosazovat svůj plán rozšiřování kapacity a současně maximalizovat kontrolu nad možnými riziky. Firma plánuje založit tým kvalifikovaných odborníků, vybudovat špičková technologická výzkumná střediska, posílit společné úsilí čínských a zahraničních odborníků, rozvíjet a ovládnout nové procesy, aplikovat nové technologie a vyvíjet nové produkty, spravovat práva duševního vlastnictví a neustále posilovat základní konkurenceschopnost při řešení různých technických rizik.

„Mezi mnoha loděmi, které se snaží předjet jedna druhou, může být vítězem jen ta, která pracuje nejtvrději," řekl Wang Hong, prezident společnosti Risen Energy. „V období, které je pro nás klíčové k urychlení naší průmyslové transformace, musíme zvýšit investice do výzkumu a vývoje, neustále zlepšovat nákladovou výkonnost našich produktů, posílit kontrolu nákladů, dále rozlišovat nabídku našich výrobků a poskytovat zákazníkům služby s přidanou hodnotou, abychom udrželi konkurenční výhodu našich výrobků. Zároveň musíme být vždy připraveni a aktivně prozkoumávat nové trhy, abychom v naší roli jednoho z předních průmyslových hráčů v Číně přispěli k optimalizaci struktury celého odvětví na globální úrovni."

KONTAKT: Tina Feng, 86 574 59953077, fengtt@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-průmysl-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.