Prohlášení generálního ředitele společnosti Herbalife Riche Goudise

Los Angeles 2. března 2018 (PROTEXT/BusinessWire) - Společnost Herbalife Ltd. (burzovní index NYSE: HLF) dnes zveřejnila následující prohlášení: "Výkony a flexibilita naší společnosti mají kořeny v našem úsilí o zdravější a šťastnější svět. Ti, kdo nás neznají nebo nechápou, nemusí mít obavy nás poznat," řekl generální ředitel společnosti Herbalife Rich Goudis.

O společnosti Herbalife:

Herbalife je globální společnost v odvětví výživy, která od roku 1980 mění životy lidí prostřednictvím skvělých produktů.

Naše výrobky pro výživu, řízení tělesné hmotnosti, energii, fitness a osobní péči jsou k dispozici výhradně prostřednictvím specializovaných a nezávislých členů Herbalife ve více než 90 zemích světa. Zavázali jsme se k boji proti celosvětovým problémům špatné výživy a obezity tím, že nabízíme vysoce kvalitní výrobky, osobní koučing se členy Herbalife a komunitu, která inspiruje zákazníky ke zdravému a aktivnímu životu.

Podporujeme nadaci Herbalife Family Foundation (HFF) a její programy Casa Herbalife s cílem pomoci zajistit dobrou výživu pro děti v nouzi. Dále sponzorujeme více než 190 sportovců světové úrovně, týmy a sportovní události po celém světě, například Cristiana Ronalda, LA Galaxy a šampióny v mnoha různých sportech.

Společnost má po celém světě více než 8000 zaměstnanců, a její akcie jsou obchodovány na burze New York Stock Exchange (burzovní index NYSE: HLF). Čistý prodej v roce 2017 činil 4,4 miliardy dolarů. Další informace najdete na serveru Herbalife.com nebo IAmHerbalife.com.

Internetové stránky společnosti Herbalife pro investory na adrese http://ir.herbalife.com obsahují značné množství finančních a dalších informací o společnosti. Firma doporučuje investorům, aby čas od času tyto stránky navštívili, neboť informace jsou aktualizovány a doplňovány.

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160524005595/en/

Kontakty

Herbalife

Gary Kishner

Ředitel pro vztahy s médii

Email : Garyki@herbalife.com

Tel : 213.745.0456

Zdroj: Herbalife Ltd.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-potraviny-kondice-trendy-Herbalife

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.