Společnost Unifrax představila produkty LTX Insulfrax® nové generace

Tonawanda (New York) 2. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Unifrax I LLC dnes představila své produkty Insulfrax® LTX nové generace se zlepšenými fyzikálními vlastnostmi, aby zlepšila jak tepelnou výkonnost, tak i instalaci výrobků. Tyto lehké jehlové desky kombinují inovativní patentovanou technologii s osvědčenými vlastnostmi produktů Insulfrax a vytvářejí tak nejlepší tepelnou izolaci Insulfrax s nízkou bioperzistencí, kterou dnes dodává společnost Unifrax. Izolační desky Insulfrax LTX překonávají izolace Insulfrax LT a S v různých průmyslových využitích kontroly teploty.

Nové produkty Insulfrax LTX pomáhají zákazníkům snižovat náklady. Vyšší výkonnost vláken LTX pomáhá firmám snižovat náklady na energii a splňuje stále přísnější cíle v oblasti emisí uhlíku, aniž by zvýšila požadovanou míru izolace. Zákazníci mohou ušetřit na materiálových nákladech díky použití menších objemů izolace, aby dosáhli stejného výkonu jako standardní izolace AES. Zákazníci mohou ušetřit peníze snížením tloušťky obložení až o 25 % a uvolnit cenný prostor v pecích a troubách.

Desky Insulfrax LTX jsou anorganické a neobsahují pojivo, obsahují menší množství prachu a mají výrazně lepší povrchovou úpravu. Izolací lze jednoduše manipulovat a řezat ji, což vede k rychlejší instalaci, s menším podrážděním kůže a snížením množství odpadu. Izolace jsou také potištěny pro snadnější identifikaci a sledování instalace.

Inovace a výrobní know-how společnosti Unifrax jsou jádrem těchto tepelně izolačních produktů nové generace. Společnost Insulfrax, poprvé představená v roce 1992, je celosvětově uznávána za pomoc podnikům radikálně snižovat náklady na energii a znečištění.

„Společnost Unifrax je velmi potěšena, že může svým zákazníkům představit tuto novou úroveň kvality při využití izolace Insulfrax. Tento nový prvotřídní produkt byl navržen tak, aby nabízel výrazně nižší tepelnou vodivost než náš běžný výrobek Insulfrax S a až o 20 % nižší vodivost v porovnání s jinými „standardními" izolačními vlnami," vysvětluje Phillip Armstrong, produktový manažer společnosti Unifrax Rainford ve Spojeném království. „Jedná se o nejlepší izolaci Insulfrax, kterou dnes vyrábíme, a je pro nás průlomem. Izolace Insulfrax LTX je navržena tak, aby překonávala očekávání našich zákazníků po celém světě s jedinečnou nabídkou produktů. Tato nejnovější technologie Insulfrax přichází krátce po představení izolace Isofrax® 1400 v září minulého roku, naší další značky vysokoteplotní izolace s nízkou bioperzistencí a jednoznačně činí společnost Unifrax světovým lídrem v oblasti výrobků pro tepelnou ochranu zařízení s vysokými teplotami," dodal Armstrong.

Společnost Unifrax je jediným výrobcem vertikálně integrovaných vláken, který může zákazníkům nabídnout řadu chemických vláken a produktů s různou tloušťkou a hmotností, které mohou pracovat při různých teplotách účinně a efektivně, a přitom poskytovat vynikající technickou, aplikační a zákaznickou podporu.

Izolace Insulfrax LTX se dnes vyrábějí a jsou k dispozici v celé Evropě, s omezenou dostupností v USA. Nové produkty Insulfrax LTX budou v USA běžně k dispozici v červenci 2018.

O izolaci Insulfrax LTX se dozvíte více na webových stránkách společnosti Unifrax: www.unifrax.com

O společnosti Unifrax: Unifrax I LLC je předním světovým dodavatelem speciálních produktů, které se používají v mnoha průmyslových, filtračních, automobilových a protipožárních aplikacích, kde šetří energii, snižují znečištění a zlepšují požární bezpečnost. Společnost má 26 výrobních závodů ve Spojených státech, Evropě, na Středním východě, v Rusku, v Asii, v Jižní Africe a v Latinské Americe a zaměstnává přibližně 2 300 lidí po celém světě. Další informace o společnosti Unifrax naleznete na stránkách www.unifrax.com.

KONTAKT: Deborah Myers, manažerka pro globální marketingovou komunikaci, Unifrax I LLC, dmyers@unifrax.com; Caroline Hughes, manažerka pro evropskou marketingovou komunikaci, Unifrax I LLC, caroline.hughes@unifrax.com

Klíčová slova USA-průmysl-Unifrax I LLC

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.