Risen Energy prohlubuje svou expanzi v Evropě

NING-PO (Čína) 1. února 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Čínský výrobce solárních panelů poskytuje španělské solární elektrárně panely o výkonu 6 MW

Společnost Risen Energy Co., Ltd., přední poskytovatel fotovoltaických řešení PV ve Spojených státech, která je obchodována na čínské burze Šen-čen s akciemi typu A, nedávno oznámila, že 12MW pozemní solární elektrárna v Requeně ve Španělsku byla připojena k rozvodné síti a společnost Risen Energy přispěla k projektu 50 % požadovaných vysoce účinných solárních modulů. Je to důkazem toho, že přednímu čínskému dodavateli solární energie se dostalo uznání mimo svůj domácí trh díky vynikající pověsti, kterou získal po celém světě, a to zejména v Evropě, a silnému a nepřetržitému růstu dodávek, který trvá mnoho let.

Elektrárna o výkonu 12 MW, vybudovaná firmou z Chile, je podpořena investicí přibližně 100 milionů EUR, včetně půjček ve výši 7,68 milionů EUR od banky Banco Santander. Společnost Risen Energy, jeden z předních světových poskytovatelů fotovoltaických řešení, dodala vysoce účinné panely o celkovém výkonu 6 MW z 325W modulů potřebných k tomuto projektu.

Čínský poskytovatel zahájil před několika lety svou strategii globalizace a stal se aktivním účastníkem čínské vládní iniciativy Jednoho pásu a jedné cesty. Firma využila své silné zkušenosti v oblasti energetiky, vývoje projektů a poprodejních služeb, aby zajistila profesionální solární řešení nejvyšší třídy a podílela se tak na vývoji tisíců projektů elektráren v Itálii, Německu, Indii a Austrálii stejně jako v některých afrických zemích.

Wang Hong, prezident společnosti Risen Energy, uvedl: „Pokud jde o vývoj fotovoltaických článků, v porovnání s rozvíjejícími se asijskými a africkými solárními elektrárnami dosáhla Evropa vysoké úrovně rozvoje, který zahrnuje vládní politiku podporující průmysl a projektové financování. Evropské trhy včetně Španělska zavedly pro zvýšení podílu výroby energie z obnovitelných zdrojů řadu pobídek. Vzhledem k optimistickým vyhlídkám evropských trhů plánujeme pokračovat v prohloubení naší spolupráce při vývoji projektů elektráren s evropskými firmami a poskytovat partnerům produkty s vysokou účinností a vynikající služby."

KONTAKT: Paní Tina Feng, +86-137-3619-2549, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-průmysl-Risen Energy

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.