Na klasiku si můžete pořídit slevovou kartu nebo abonentku

Šumperk 22. ledna 2018 (PROTEXT)

Ačkoliv první koncert cyklu Klasika Viva 2018 začne až 26. a 27. února, již nyní je možné zakoupit vstupenky. V pokladnách DK Šumperk a MKZ Jeseník je možné zakoupit ABONENTNÍ KARTU na všechny 4 koncerty na jaře. Zakoupením karty si současně v Šumperku kupuje zájemce i konkrétní sedadlo v klášterním kostele. Cena karty na celé jaro (4 koncerty) je 400 Kč.

Pravidelným návštěvníkům koncertů klasické hudby, kteří chtějí získat vstupenky s velkou slevou, je k dispozici karta Klubu přátel Klasika Viva. "Kartu jsme nabízeli již v loňském roce a registrovali jsme desítky zájemců," říká Roman Janků z pořadatelské agentury. "Věříme, že i v letošním roce si karta najde své spokojené majitele a počty pravidelných návštěvníků koncertů se zase rozšíří," dodává Janků.

Kartu obdrží zájemci po vyplnění a zaplacení ročního poplatku 150 Kč. S touto kartou získá její držitel slevu 50% na jednotlivé vstupenky na koncerty Klasika Viva v Šumperku a Jeseníku, slevu ve výši 180 Kč na Abonentní kartu pro jaro 2018, a také slevu na vstupném na festival Klášterní hudební slavnosti. Členům klubu jsou dále zasílány informace o připravovaných koncertech v předstihu a také je jim umožněn přednostní nákup vstupenek na festival Klášterní hudební slavnosti. Zájemci se mohou přihlásit vyplněním přihlášky na webových stránkách Klasika Viva nebo si přihlášku vyzvednout v pokladnách DK Šumperk a MKZ Jeseník.

A nač se můžeme na jaře 2018 v cyklu Klasika Viva těšit?

Únorové koncerty představí v Šumperku a Jeseníku umění klarinetistky ANNY PAULOVÉ (laureátka Pražského jara) a klavíristy LUKÁŠE KLÁNSKÉHO. Koncerty se uskuteční 26. února v Šumperku a 27. února v Jeseníku a v programu večera zazní např. skladby G. Rossiniho, J. Brahmse či F. Chopina.

V březnu přivítáme na koncertech Klasika Viva fenomenálního mladého českého klavíristu MATYÁŠE NOVÁKA. Návštěvníkům koncertů není to jméno neznámé, proto se opět můžeme těšit na skvěle provedená díla, tentokráte z pera F. Chopina a F. Liszta. Tyto koncerty jsou plánovány na 26. března do Šumperka a 27. února do Jeseníku.

V dubnu se na pódia našeho regionu po letech vrátí SMETANOVO TRIO, které hraje ve složení Jiří Vodička (housle), Jan Páleníček (violoncello) a Jitka Čechová (klavír). V ryze českém programu zazní díla A. Dvořáka, R. Haase a B. Smetany a na vystoupení Smetanova tria se můžeme těšit 23. dubna v Šumperku a 24. dubna v Jeseníku.

Koncerty 20. května v Jeseníku a 21. května v Šumperku nabídnou večer s kytarovým duem. Soubor SIEMPRE NUEVO hraje ve složení Matěj Fryml a Patrik Vacík a patří ke špičce ve svém oboru u nás.

Podrobné informace o všech koncertech, umělcích a vstupenkách naleznete na webových stránkách Klasika Viva www.klasikaviva.cz

Kontakt:

Agentura J+D a Roman Janků Management s.r.o.

V Polích 147, 281 71 Rostoklaty

GSM: +420 734 319 699

e mail: info@agenturajd.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-hudba-Agentura J+D

Oblast
Olomoucký (ol)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.