Chemetall® se stává novým globálním dodavatelem inovativních technologií povrchové úpravy pro společnost BASF

Frankfurt nad Mohanem (Německo) 11. ledna 2018 (PROTEXT/PRNewswire)

Martin Jung, viceprezident pro povrchovou úpravu divize lakování povrchů společnosti BASF

Martin Jung, viceprezident pro povrchovou úpravu divize lakování povrchů společnosti BASF

Přibližně před rokem získala divize lakování povrchů společnosti BASF firmu Chemetall, která je předním globálním dodavatelem technologií povrchové úpravy. Společnost Chemetall je v oboru známá svými vysoce kvalitními výrobky a řešeními a v rámci společnosti BASF bude součástí globální obchodní jednotky povrchové úpravy divize lakování povrchů.

Nová image značky Chemetall byla představena během slavnosti v sídle společnosti ve Frankfurtu v Německu a také v podnicích na celém světě. Martin Jung, viceprezident pro povrchovou úpravu divize lakování povrchů společnosti BASF, komentoval tento milník takto: „Jedna plus jedna je více než dva! Naše nová značka odráží impozantní know-how firmy BASF v chemických a nátěrových aplikacích se špičkovou pozicí na trhu v aplikované povrchové úpravě společnosti Chemetall. Společně nabídneme zákazníkům bezkonkurenční řešení."

Společnost BASF je již dlouho uznávaná jako lídr v oblasti globálních inovací. Společnost Chemetall je zase celosvětově známá svými vysoce výkonnými produkty a individuálními řešeními. Kombinace zkušeností a inovační síly dvou předních společností na globálním trhu urychlí inovace a zákazníkům přinese ještě větší přínos.

Paní Julia Murray, ředitelka pro globální marketingovou komunikaci divize lakování povrchů, uvedla: „Značka Chemetall je uznávaná jako lídr v oblasti technologií a my jsme hrdí na náš zákaznicky orientovaný přístup na lokální i globální úrovni. Být součástí divize lakování povrchů společnosti BASF vytváří příležitost k lepší obsluze zákazníků díky kombinaci odbornosti a závazku k neustálé inovaci. Našim zákazníkům chceme i nadále přinášet nejnovější technologie, systémy a řešení v celém hodnotovém řetězci, vždy s cílem zvýšení efektivity a hodnoty pro zákazníka."

Pod značkou Chemetall společnost BASF vyvíjí a vyrábí přizpůsobené technologie a systémová řešení pro aplikovanou povrchovou úpravu. Tyto výrobky chrání kovy před korozí, usnadňují tvarování a obrábění, umožňují optimálně připravovat díly pro lakování a zajišťují správnou přilnavost povlaku. Tyto výrobky jsou využívány v široké škále průmyslových odvětví a na koncových trzích, jako například v automobilovém průmyslu, leteckém průmyslu, povrchové úpravě hliníku a tvarování kovů.

O divizi lakování povrchů společnosti BASF

Divize lakování povrchů společnosti BASF se specializuje na vývoj, výrobu a marketing inovativních a udržitelných originálních automobilových dílů, povrchových úprav a také dekorativních laků. Nabízíme vysoce výkonná řešení, design a nové aplikace, které uspokojí potřeby našich partnerů na celém světě. Společnost BASF se spoléhá na zručnost, vědomosti a zdroje interdisciplinárních a globálních týmů, pro které provozuje společnou síť poboček v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii a v Tichomoří. V roce 2016 dosáhla divize lakování povrchů celosvětového prodeje ve výši přibližně 3,2 miliardy EUR.

V roce 2016 společnost BASF získala společnost Chemetall, která je předním světovým dodavatelem aplikovaných povrchových úprav kovových, plastových a skleněných podkladů v široké škále odvětví a koncových trhů. Díky této expanzi svého portfolia se společnost BASF stává komplexním poskytovatelem řešení pro nátěry.

Řešení za hranicemi vašich představ - povrchy od společnosti BASF. Více informací o divizi lakování povrchů společnosti BASF a jejích produktech naleznete na webových stránkách: www.basf-coatings.com.

O společnosti BASF

Ve společnosti BASF vytváříme chemii pro udržitelnou budoucnost. Kombinujeme hospodářský úspěch s ochranou životního prostředí a společenskou zodpovědností. Přibližně 114 000 zaměstnanců skupiny BASF pracuje na tom, aby přispěli k úspěchu našich zákazníků téměř ve všech odvětvích a zemích světa. Naše portfolio sestává z pěti segmentů: Chemikálie, Zátěžové produkty, Funkční materiály a řešení, Zemědělská řešení a Ropa a plyn. Společnost BASF dosáhla v roce 2016 tržeb ve výši přibližně 58 miliard EUR. Akcie společnosti BASF jsou obchodovány na burzách cenných papírů ve Frankfurtu nad Mohanem (BAS), Londýně (BFA) a Curychu (BAS). Další informace naleznete na webových stránkách www.basf.com.

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/626792/Chemetall_BASF.jpg

KONTAKT: Jörg Zumkley, tel.: +49 2501 14-3453, joerg.zumkley@basf.com; Julia Murray, tel.: +908-508-2107, julia.murray@basf.com

Klíčová slova Německo-průmysl-Chemetall

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Finance, ekonomika
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.