Air China se pro mezinárodní osobní dopravu stane první volbou při vstupu do Číny

Peking (Čína) 30. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Air China Logo (PRNewsfoto/Air China)

Air China Logo (PRNewsfoto/Air China)

Region Peking-Tianjin-Hebei zavedl 144hodinový bezvízový tranzitní režim

Na nedávné tiskové konferenci oznámila vláda v Pekingu, že od 28. prosince 2017 bude na šesti místech vstupu do oblasti Peking-Tianjin-Hebei, včetně mezinárodního letiště v Pekingu, mezinárodního letiště v Tianjin Binhai a mezinárodního letiště v Shijiazhuangu možné, aby cizinci z 53 zemí včetně Rakouska mohli po dobu 144 hodin využívat bezvízový tranzitní režim, pokud mají platnou zpáteční letenku do třetí země (nebo regionu).

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/458020/Air_China_Logo.jpg

Tento režim bude silnou podporou cestovního ruchu a leteckého průmyslu v celém regionu Peking-Tianjin-Hebei. Společnost Air China Limited („Air China") bude aktivním zprostředkovatelem této nové bezvízové tranzitní politiky. V zájmu podpory služeb pro zákazníky přípojných letů zdokonalí společnost Air China své služby a produkty, aby dále zvýšila kvalitu svého provozu a poskytla cestujícím maximální pohodlí při vstupu do Pekingu.

Air China má silnou síť linek a je ideální společností pro cestující, kteří při vstupu do Pekingu překračují hranice.

V současnosti provozuje společnost Air China více než 420 linek, z toho 101 mezinárodních, s 16 regionálními trasami a spojením s 185 městy ve 40 zemích a regionech pokrývajících šest kontinentů. Každý týden nabízíme cestujícím více než 1,66 milionu destinací na 8 500 trasách. Kromě toho se síť leteckých tras společnosti Air China rozšiřuje prostřednictvím asociace Star Alliance na 1330 destinací ve 192 zemích. Naše impozantní síť tras vyhovuje potřebám většiny zahraničních cestujících. 144hodinový bezvízový režim na letištích v Pekingu, Tianjin a Shijiazhuang bude uspokojovat potřeby cestovního ruchu z třetích zemí.

Společnost Air China zlepší také kapacitu tranzitního uzlu v Pekingu a zoptimalizuje bezproblémový přechod cestujících s vízy.

Zavedení 144hodinového bezvízového režimu také zvýší počet cestujících směřujících do regionu Peking-Tianjin-Hebei. Air China využije tuto příležitost i k úpravě kapacit v reálném čase na základě poptávky po tranzitu a poskytne cestujícím plynulou tranzitní podporu přes Peking, aby pasažéři z celého světa mohli bezproblémově vstupovat do Pekingu bez víz. Společnost Air China navíc uvede do provozu speciální turistické produkty pro uspokojení potřeb cestujících ve spolupráci s místními cestovními kancelářemi v Pekingu a také řadu podpůrných služeb, v rámci kterých budou mít cestující možnost vydat se na cestu za objevováním krás Číny.

Spojení Pekingského výboru pro cestovní ruch s asociací Star Alliance a mezinárodním letištěm poskytne cestujícím ještě více pohodlí

Na začátku roku 2017 podepsala společnost Air China, Pekingský výbor pro cestovní ruch a mezinárodní letiště v hlavním městě Dohodu o strategické spolupráci v oblasti společných propagačních akcí na podporu cestovního ruchu v Číně s cílem zabezpečit pravidelnou komunikaci a připravit se na zahájení 144hodinového bezvízového tranzitního režimu. Společnost Air China opět spojila síly s asociací Star Alliance a pekingským mezinárodním letištěm a v prosinci roku 2017 podepsala Memorandum o porozumění s názvem „Pod jednou střechou". Tyto tři strany se dohodly, že budou úzce spolupracovat na přebudovaní mezinárodního letiště v Pekingu na prvotřídní centrální letiště, které výrazně zlepší zkušenosti cestujících. Cestující budou mít zajištěnu vyšší úroveň pohodlí díky sdílení letištních zařízení, optimalizovaným transferovým postupům a rozšířeným službám aliance.

Seznam zemí oprávněných využívat 144hodinový tranzitní bezvízový režim v regionu Peking-Tianjin-Hebei (celkem 53)

Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Spojené království, Irsko, Kypr, Bulharsko, Rumunsko, Ukrajina, Srbsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Makedonie, Albánie, Monako, Bělorusko, Spojené státy americké, Kanada, Brazílie, Mexiko, Argentina, Chile, Austrálie, Nový Zéland, Jižní Korea, Japonsko, Singapur, Brunej, Spojené arabské emiráty a Katar.

O společnosti Air China

Air China je jediný čínský národní vlajkový dopravce a je členem asociace Star Alliance.

Na konci prosince 2017 (zimní a jarní sezona) vlastnila společnost Air China (včetně společností Shenzhen Airlines, Macau Airlines, Dalian Airlines, Inner Mongolia Airlines, Beijing Airlines a Air China Cargo) celkem 590 letadel Boeing a Airbus. Provozované osobní linky dosáhly celkového počtu 420, včetně 101 mezinárodních tras, 16 regionálních tras, 303 vnitrostátních tras, 40 cílových zemí (regionů) a 185 cílových destinací, z toho 66 mezinárodních, 3 regionálních a 116 tuzemských. Každý týden nabízíme cestujícím více než 1,66 milionu destinací na 8 500 trasách.

Cestující se mohou snadno a rychle dostat na 1330 letišť ve 192 zemích prostřednictvím impozantní globální letecké sítě společnosti Air China s centrem v Pekingu a s podporou asociace Star Alliance.

Společnost PhoenixMiles, která byla založena v roce 1994, je prvním věrnostním programem pro cestující v Asii, který spolupracuje s několika leteckými společnostmi.

Společnost Air China se zavázala poskytovat cestujícím bezpečné, příjemné, pohodlné a inspirativní služby a s mnoha lety zkušeností se hodnota její značky ještě zvýšila. V roce 2016 se společnost Air China umístila na seznamu „500 nejvýznamnějších značek světa" s hodnotou přesahující 115 689 miliard juanů a je jedinou leteckou společností, kterou vybral čínský Úřad pro civilní letectví (CAAC).

Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách společnosti Air China na: www.airchina.com nebo na asistenční lince společnosti Air China: 95583.

KONTAKT: Agnes Liu, +86-10-6146-1045, liumuyang@126.com

Klíčová slova Čína-letectví-firmy-Air China

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.