Společnost Tea Forté představuje kolekci Matcha - Vychutnejte si zážitek lahodného rituálu

Concord (USA) 29. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Introducing Tea Forté\\'s Matcha Collection - Savor The Experience Of A Delicious Ritual (PRNewsfoto/Tea Forte)

Introducing Tea Forté\\'s Matcha Collection - Savor The Experience Of A Delicious Ritual (PRNewsfoto/Tea Forte)

Luxusní zážitek Tea Forté spojuje tradiční matchu s naší novou ceremoniální sadou šálků Matcha a čajovými sáčky Matcha Single Steeps®. Náš organický čaj matcha z jarní sklizně, pěstovaný ve stínu na kamenné půdě, se nejlépe podává způsobem japonského čajového obřadu chanoyu, starého celá staletí: technikou přípravy známé pro meditativní vlastnosti.

"Spuštění kolekce Tea Forte Matcha představuje náš trvalý závazek k wellness a kultivaci všech potenciálních duševních a zdravotních přínosů čaje," říká generální ředitel společnosti Tea Forté Michael Gebrael. "Kromě naší vysoce kvalitní čisté Matchy jsme také smíchali čtyři odlišné aromatické odrůdy matcha. Naše sáčky Single Steeps Matcha, předbalené pro jednorázové servírování, jsou ideální do kanceláře, pro cestování nebo kdykoliv si budete chtít zlepšit náladu."

Naše ručně vyrobená ceremoniální čajová mísa, ruční bambusové šlehátko a měřicí lžíce umožňují klidné vychutnání našich směsí matcha, které jsou nabízeny jako prémiové košer, bezlepkové a veganské. Tyto zahrnují:

ČISTÁ MATCHA

Lahodně horká, pařená, ledová nebo míchaná s vámi vybraným mlékem.

ČOKOLÁDOVÁ MATCHA

Chuť kakaa a vanilky vytváří osvěžující zážitek.

KOKOSOVÁ MATCHA

Přídavek bohatého krémového kokosového ořechu dodává klasickému čaji matcha tropickou atmosféru.

ZÁZVOROVÁ MATCHA

Smaragdově zelená matcha využívá zahřívacích vlastností zázvoru.

CHAI MATCHA

Spojení dvou klasických čajových směsí: pikantní chai a čistá matcha.

Kromě své vyhledávané a výrazné chuti je matcha ceněna pro své zdravotní přínosy. Namáčený zelený čaj obsahuje pouze antioxidanty, které lze extrahovat ve vodě, zatímco s matchou se celý list spotřebuje. Naše vysoce kvalitní matcha je týdny před sklizní ve stínu, což zvyšuje obsah chlorofylu a podporuje hluboký smaragdový odstín. Společnost Tea Forté je hrdá na to, že přináší tento zdravý nápoj nové generaci konzumentů čaje.

Nyní je k dispozici ve vybraných obchodech a online na webových stránkách teaforte.com, a to již od 35 dolarů.

Sledujte Tea Forté na @teaforteofficial.

O SPOLEČNOSTI TEA FORTÉ

Rituál namáčení a usednutí k dokonalému šálku čaje znamená stejně tak nalezení klidu během zážitku, jako i vnímání chuti. Špičkové ručně vyráběné čaje, patentované jednorázové pyramidové infuzéry a doplňky zaměřené na design přinášejí do každého šálku jemnou chuť a jednoduché vylepšení. Společnost Tea Forté se stala se svou skromnou luxusností každodenním požitkem čajových znalců ve více než 35 zemích světa. Její čaje najdete v předních světových hotelech, restauracích, střediscích a prodejnách, Tea Forté také působí jako exkluzivní dodavatel čaje pro nadaci James Beard Foundation. Další informace naleznete na webových stránkách teaforte.com.

Kontakt pro média:

Paní Christie Kozak

christie@learypr.com

T.: 978.502.5747

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/623287/Tea_Forte_Matcha_Collection.jpg

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/457714/Tea_Forte_Logo.jpg

Klíčová slova USA-gastro-potraviny-firmy-Tea Forté

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.