Společnost Centinel Spine dokončila akvizici produktů prodisc

New York 23. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Centinel Spine, LLC (CS) s potěšením oznamuje nabytí celosvětového majetku portfolia prodisc® Total Disc Replacement od společnosti DePuy Synthes Products, Inc. Výrobní řada produktů je celková náhrada disků (TDR) s nejdelší historií použití v celosvětovém měřítku. Portfolio Prodisc® zahrnuje produkty prodisc® C a prodisc® L ve Spojených státech a produkty prodisc® VIVO, prodisc® NOVA, prodisc® C, prodisc® L a prodisc® O spolu s DISCOVER™ Cervical mimo Spojené státy.

Tato akvizice doplňuje portfolio stávajících technologií Centinel Spine, které jsou k dispozici pro přední sloupové podpěry páteře od cervikální až po bederní. Patří zde samostatné portfolio společností STALIF C®, STALIF C-Ti™, MIDLINE II™, MIDLINE II-Ti™ a STALIF L™, jakož i další produkty ACTILIF™ Cervical Cage TRANSOM™ Plate a ALTOS® PCT.

Společnost Centinel Spine, průkopník fúzního zařízení No-Profile®, Integrated Interbody™, má 30letou historii vývoje integrovaných zařízení pro standardní léčbu u pacientů s degenerovaným onemocněním ploténky. Společnost Centinel Spine využije stejnou klinickou, regulační a vývojovou odbornost k rozšíření akceptace a zvýšení pokrytí nosiče a chirurgické přijetí celkových plotének po celém světě.

„Tato transakce je dalším krokem ve vývoji společnosti Centinel Spine, která se stala přední světovou společností, která se zabývá chorobami páteře prostřednictvím anteriorního přístupu k páteři pomocí technologických platforem s největší šíří a rozsahem," uvedl John J. Viscogliosi, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Centinel Spine.

Za účelem porozumění akvizice byla společnost Viscogliosi Brothers, LLC, hlavní investor ve společnosti Centinel Spine, zakladatelem společnosti Spine Solutions, Inc., která vedla původní studie IDE a zavedla prodisk ve Spojených státech.

Společnost také dokončila dluhové a kapitálové financování, aby ukončila transakci a poskytla provozní kapitál. Společnost Piper Jaffray & Co. působila jako jediný agent zastupující společnost Centinel Spine.

O společnosti Centinel Spine, LLC.

Centinel Spine, LLC. je soukromá firma zabývající se páteřními zařízeními, která vede vývoj a komercializaci fúzních technologií No-Profile, Integrated Interbody. Více informací o produktech a technologiích Centinel Spine naleznete na webových stránkách společnosti www.CentinelSpine.com.

Společnost zahájila svou činnost v srpnu 2008 prostřednictvím akvizice dvou společností průkopnických lékařských přístrojů: Raymedica LLC a Surgicraft LTD. Dnes společnost Centinel Spine nadále prosazuje průkopnickou kulturu vyvinutou u obou původních společností a pokračuje ve svém podnikovém poslání, aby se stala přední franšízou pro anteriorní podporu páteře, která poskytuje elegantně jednoduché implantáty a nástroje šetřící tkáně a přinášející vynikající klinické výsledky.

Společnost Centinel Spine převzala svůj název od „Sentinel Sign" - radiografického potvrzení úspěšné fúze vnitřního zařízení.

Pro více informací kontaktujte:

Varun Gandhi

Viceprezident pro podnikové finance a strategické plánování

Centinel Spine, LLC

900 Airport Road, Suite 3B

West Chester, PA 19380

Tel: 484-887-8871

E-mail: v.gandhi@centinelspine.com

Wendy F. DiCicco

Provozní a finanční ředitel

Centinel Spine, LLC

900 Airport Road, Suite 3B

West Chester, PA 19380

Tel: 484-887-8837

E-mail: w.dicicco@centinelspine.com

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/370654/Centinel_Spine_Logo.jpg

Klíčová slova USA-zdraví-stroje-Centinel Spine

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.