Vylepšete své zážitky - 12 dní platformy TIDAL zdarma - Bez závazků

New York 22. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

NOVÍ UŽIVATELÉ MAJÍ PLNÝ PŘÍSTUP K PLATFORMĚ TIDAL POUZE S E-MAILOVOU ADRESOU

Celosvětová hudební a zábavní platforma TIDAL dnes oznámila, že nabídne 12denní přístup ke službám Hi-Fi a Premium. Potenciální členové mohou aktivovat náhledový účet na webu TIDAL.com od 25. prosince 2017 do 5. ledna 2018 s použitím pouhé e-mailové adresy, bez kreditní karty. Po celou dobu tohoto náhledu mají členové přístup k plné platformě společnosti TIDAL prostřednictvím mobilní aplikace, webového přehrávače a aplikace pro počítače. Kromě toho platforma v nadcházejících dnech a týdnech představí čtyři nové originální obsahové série, rozdávání vstupenek, hostování živých přenosů, sdílení nových playlistů a další.

Tato bezprecedentní nabídka umožní novým uživatelům zkušenosti s denními vydáními inovativního obsahu TIDAL. Od svého uvedení na trh 360stupňový přístup společnosti TIDAL k hudební kultuře vytvořil originální obsahové série, živé nahrávky a playlisty, které se staly epicentrem největších momentů hudby. Od 4:44 po TIDAL X: Fenty Puma od Rihanny, Side Hustle, Car Test a návrat Rap Radaru nabízí TIDAL fanouškům jak přístup z první řady, tak zákulisní pohled na nejpopulárnější a nejoblíbenější světovou špičku a začínající umělce. Jen v roce 2017 platforma TIDAL uspořádala téměř 40 živých přenosů, uspořádala více než 70 akcí, vydala 335 originálních videí a sdílela s členy více než 40 exkluzivních skladeb, alb a videí.

„Se vstupem do roku 2018 se těšíme na to, že členové platformy TIDAL získají větší přístup a kvalitní soundtrack do každodenního života," řekl Tony Gervino, viceprezident pro kulturu a obsah. „Ceníme si toho, co hudba a hudební kultura znamená pro lidi, a věříme, že tento náhled poskytne hudebním fanouškům poznání vylepšeného hudebního zážitku, který společnost TIDAL nabízí svým zákazníkům."

Obsah a zkušenosti, které platforma TIDAL nabízí svým členům, vytvářejí kultivovaný pohled na umělce jako lidi a umožňují fanouškům vytvářet smysluplnější spojení. Během propagačního období a při vstupu do roku 2018 bude společnost TIDAL vydávat spoustu originálního obsahu, seznamů živých přenosů a událostí a odborně vyvážené playlisty, které fanoušci znají a milují.

Klíčová vydání období propagační nabídky jsou uvedeny níže a je celý rozvrh najdete zde(poznámka: rozvrh se může změnit):

- Rap Radar: Nipsey Hussle - TIDAL.com/RapRadar - pondělí (25/12)

Na tomto vysoce očekáváném albu Victory Lap, které by se mělo objevit v únoru, se spojí Nipsey Hussle s Elliottem Wilsonem a Brianem „B. Dot" Millerem.

- The Spot: Eddie Palmieri (Premiéra série) - TIDAL.com/TheSpot - úterý (26/12)

Měsíční seriál se zaměřuje na trajektorii umělců s uměleckými díly a rozhovory ve studiích, nočních klubech a kdekoli jinde, kde si udělali jméno, a kteří často vystupovali nebo nahráli své slavné dílo. V první epizodě bude představen pianista Grammy Award, Eddie Palmieri.

- Snoh Aalegra Tour Documentary - TIDAL.com/SnohAalegra - pátek (29/12)

Oduševnělý dokument o tomto zpěvákovi bude mít exkluzivní premiéru na platformě TIDAL a představí zákulisní nahrávky z turné Freudian North American s Danielem Caesarem.

- Silvestrovské playlisty - TIDAL.com/NYE2017 - sobota (30/12)

Odborně vybrané playlisty, které vás mají připravit na silvestrovské oslavy - představí mezi jinými Franze Ferdinanda, Eugena Hutze, Alexe Sensation a další.

- Playlisty na přivítání roku 2018 - TIDAL.com/Welcome2018 - pondělí (1/1)

Odborně vybrané playlisty, které vám mají pomoci s dobrým vykročením do Nového roku.

- Song Exploder: QuestLove - TIDAL.com/SongExploder - pondělí (1/1)

Frontman in-house kapely, která získala cenu Grammy za The Tonight Show s Jimmym Fallonem „The Roots", sdílí příběh své úspěšné kariéry a diskutuje o svém tvůrčím procesu, které stojí za nejžádanějšími vydáními této kapely.

- Fresh Cuts (Premiéra série) - TIDAL.com/FreshCuts - úterý (2/1)

Videosérie krátkých klipů s umělci v kadeřnictví / kosmetickém salonu, když jsou dotazováni během stříhání vlasů a diskutují o svém životě, kariéře, stylu atd.

- The Group Chat Podcast (Premiéra série) - TIDAL.com/GroupChat - středa (3/1)

Představuje Emily Oberg (Kith), Speedyho Mormana (Complex) a Jinxe (Komplex), série se zaměří na zajímavosti, debaty a objevování podstaty témat, včetně hip-hopové hudby, trendů a událostí společenských médií a nejnovější popularity.

- Rough Draft (Premiéra série) - TIDAL.com/RoughDraft - čtvrtek (4/1)

Každá epizoda této nové série videí obsahuje umělce, kteří hovoří o první písni nebo rapu, který kdy napsali (jako děti) a pak je vykonali. První epizoda obsahuje synth-popový projekt Porches.

- Dokument o rapsodii „Where Flowers Bloom" - TIDAL.com/Rapsody - pátek (5/1)

Tento minidokument se zaměřuje na tvorbu alba Rapsodyho nominovaného na cenu GRAMMY, Laila Wisdom.

O platformě TIDAL

TIDAL je globální zážitková a zábavní platforma pro fanoušky, která pochází přímo od umělců z celého světa. Členové rodiny TIDAL mají přístup k exkluzivnímu obsahu, který přímo propojuje umělce a jejich fanoušky mnoha způsoby. Tato služba nabízí hi-fi, CD kvalitu zvuku a videa ve vysokém rozlišení, stejně jako možnost objevovat nové umělce přes TIDAL Rising, spolu s jedinečnými zážitky přes TIDAL X. Platforma TIDAL je dnes přístupná v 52 zemích a na svém seznamu má více než 52 milionů písní a 199 000 vysoce kvalitních videí.

Další informace o platformě TIDAL najdete na webových stránkách www.tidal.com.

Sledujte TIDAL na http://facebook.com/tidal, http://twitter.com/tidal and https://instagram.com/tidal/

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/551889/TIDAL_Logo.jpg

KONTAKT: Paní Alisa Finkelstein, afinkelstein@mww.com

Klíčová slova USA-zábava-hudba-počítače-TIDAL

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.