Kao kupuje firmu Oribe Hair Care od společnosti Luxury Brand Partners

Cincinnati 20. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Společnost Kao USA Inc., dceřiná společnost firmy Kao Corporation, přední výrobce a prodejce kosmetických výrobků, která je celosvětově uznávána díky inovativnímu přístupu a kvalitě svých produktů, dnes oznámila, že podepsala smlouvu o koupi firmy Oribe Hair Care, LLC od jejích vlastníků. Mezi ty patří i firma Luxury Brand Partners, LLC, inovátor v oblasti kosmetiky, známý pro své značky podporované umělci a svou podnikatelskou kulturu. Daniel Kaner, spoluzakladatel a v současné době také jeden z prezidentů Oribe Hair Care, bude jmenován do funkce prezidenta nově zakoupené společnosti. Konkrétní podmínky transakce nebyly zveřejněny.

(Fotografie: http://mma.prnewswire.com/media/591181/Kao_Corporation.jpg )

Společnost Oribe bude zařazena do divize kosmetických značek pro profesionály Kao Salon Division, a to včetně značky Goldwell, která profesionálním stylistům nabízí špičkové produkty pro péči o vlasy, a také značky KMS, která nabízí inspirativní výrobky k péči o vlasy a účesy pro kreativní stylisty a jejich zákazníky.

Firma Oribe se z prestižní značky vlasové kosmetiky vyprofilovala v globální kosmetickou firmu, která nabízí špičkové produkty na péči o vlasy, pokožku, tělo, dekorativní kosmetiky a souvisejících nástrojů a příslušenství. Firma má velmi silnou pozici na trhu kosmetických výrobků pro profesionální salóny a patří v této oblasti mezi přední specializované maloobchody na světě.

"Oribe je špičková značka, která je dokonalým doplňkem produktového portfolia divize Kao Salon Division," řekl Cory Couts, globální prezident divize Kao Salon Division, která se zaměřuje na výrobky pro kosmetické salóny.

"A Daniel bude výborným a inspirujícím členem našeho manažerského týmu. Jeho jmenování nejen zaručuje pokračování všeho, v čem je značka Oribe výjimečná, ale současně představuje i posílení poslání naší společnosti být partnerem pro většinu umělců i profesionálních provozovatelů kosmetických salónů na celém světě."

"Kao je odrazovým můstkem pro firmu Oribe Hair Care k podniknutí dalších kroků na její cestě k transformaci," řekl Kaner. "Chovám vůči jejich organizaci a talentovanému manažerskému týmu hluboký respekt. Naše přátelství a obchodní spolupráce trvají již řadu let. Zejména úspěšná je spolupráce mezi značkami vlasových barev Oribe a Goldwell ve Spojených státech amerických. Vždy jsme věřili, že péče o vlasy by měla být hlubokým a luxusním zážitkem a Kao velmi podporuje vysoké standardy, které jsme si nastavili."

"Díky svému zaměření na luxusní výrobky, uspokojí značka Oribe v rámci produktového mixu divize Kao Salon poptávku po prestižní výrobkové řadě," dodává Couts. "A rozsáhlá globální distribuční síť divize Kao Salon Division umožní značce Oribe mezinárodní expanzi."

"Je hořkosladkým momentem rozloučit se se značkou, kterou jsme Oribe Canales, Daniel Kaner a já založili a vytvořili před téměř deseti lety," řekl Tevya Finger, generální ředitel firmy Luxury Brand Partners. "Jsem nesmírně hrdý na to, co se firmě Oribe Hair Cair od jejího založení podařilo a těším se na to, jak z této firmy Kao Corporation udělá špičkovou značku i v globálním měřítku."

Sídlo společnosti Oribe zůstává i nadále v New Yorku a firmu bude vést její stávající manažerský tým, který bude přímo podřízen divizi Kao Salon Division.

Akvizice podléhá standardní kontrole a schválení ze strany orgánů státního dozoru.

O divizi Kao Salon Division

Kao Salon Division je součástí divize Kao Beauty Care Business Division firmy Kao, která nabízí špičkové portfolio výrobků a služeb pro kosmetické salóny a stylisty po celém světě. Firma zavádí nové trendy a myšlenky v oblasti profesionální péče o vlasy a provozuje také značky Goldwell a KMS. Posláním divize Kao Salon Division je obohatit život stylistů, majitelů salónů a jejich zákazníků díky těsné spolupráci zaměřené na další růst jejich podnikání a také díky exkluzivní nabídce pokročilých služeb, inovativních výrobků a inspirativního vzdělávání.

O společnosti Oribe Hair Care

Oribe Hair Care vytváří na trhu standardy v oblasti profesionální péče o vlasy. Díky spojení inovativního složení, se špičkovými oceňovanými výrobky, produktovými balíčky a nepřekonatelné kvalitě zaškolení v jejich používání, se firma Oribe stala renomovaným dodavatelem zkušených stylistů i zákazníků s těmi nejnáročnějšími požadavky. Oribe jsou výrobky pro všechny, kteří jsou posedlí zdravím a krásou svých vlasů.

O společnosti Luxury Brand Partners

Luxury Brand Partners vyvíjí a prodává prestižní značkové výrobky, které jsou podporovány předními umělci. Firma se zaměřuje na inovace a kreativitu. Máme pobočky v Miami i New Yorku a naše portfolio společností nabízí výrobky a školení zaměřené na uměleckou i obchodní perspektivu. Mezi značky spravované firmou Luxury Brand Partners patří například R+Co, Smith & Cult, IGK, V76 by Vaughn a Pulp Riot.

Kontakt pro tisk:

Kao Europe, Middle East, Africa:

Melanie Schnitzler

melanie.schnitzler@kao.com

+49-6151-396-0686

Oribe Hair Care:

Tara Lowenberg

TL Communications

tara@tlcommunicate.com

+1-212-375-8660

Luxury Brand Partners:

Erin McCaffrey Nenadich

BPCM

emccaffrey@bpcm.com

+1-646-795-6893

Zdroj: Kao Corporation

Klíčová slova USA-kosmetika-obchod-Kao Corporation

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.