Společnost Starr Companies jmenuje velvyslance Joseho L. Cuisiu, ml. předsedou představenstva filipínské pobočky pojišťovny Starr International

New York 20. prosince (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost Starr Companies dnes oznámila, že jmenovala velvyslance Joseho L. Cuisiu, ml. do funkce předsedy představenstva společnosti Starr International Insurance Philippines Branch, filipínské pobočky pojišťovny Starr International Insurance (Asia) Limited, která byla založena v Hongkongu a která je držitelem licence na zajišťování všeobecných pojišťovacích služeb. Velvyslanec Cuisia bude pracovat s místním vedením na strategickém rozvoji a růstu pobočky a dalších podniků společnosti Starr pro rychlý rozvoj v regionu.

"Joey má za sebou dlouhou a jedinečnou kariéru jak v podnikání, tak ve veřejných službách. Pomohl společnosti Philam Life, aby se stala největší a nejúspěšnější pojišťovnou na Filipínách a pracoval jako velvyslanec země. Jsme dobrými přáteli a kolegy již mnoho let a jsem velmi rád, že s ním mohu zase pracovat ve společnosti Starr,“ uvedl předseda představenstva společnosti Starr Companies Maurice R. Greenberg.

Ve funkci velvyslance Filipín ve Spojených státech amerických v letech 2011 až 2016 Joey výrazně posílil vztahy mezi oběma zeměmi. Před svým jmenováním do funkce velvyslance stál po dobu 16 let v čele společnosti Philippine American Life and General Insurance Company, která se pod jeho vedením stala největší a nejúspěšnější pojišťovnou na trhu. Působil rovněž jako guvernér Filipínské centrální banky a předseda představenstva jejího měnového výboru v letech.

Velvyslanec Cuisia studoval na vysoké škole De La Salle University na Filipínách a titul MBA získal na fakultě Wharton School vysoké školy University of Pennsylvania.

O společnostech Starr Companies

Starr Companies (dále jen Starr) je světový marketingový název společností a dceřiných firem společnosti Starr International Company, Inc., které zajišťují pojištění a asistenční služby, a investiční společnosti C.V. Starr & Co., Inc. a jejích dceřiných společností. Společnost Starr je přední pojišťovací a investiční organizace zastoupená na pěti světadílech. Prostřednictvím svých poboček zajišťuje společnost Starr pojištění majetku, odpovědnosti, úrazové a zdravotní pojištění, stejně jako celou řadu speciálních produktů, jako například průmyslové pojištění v oblasti letectví, námořní přepravy, energetiky a nadlimitní neživotní pojištění. Následující dceřiné pojišťovací společnosti získaly v průzkumu agentury A.M. Best hodnocení “A” (Vynikající): Starr Indemnity & Liability Company, Starr Surplus Lines Insurance Company, Starr Syndicate Limited at Lloyd's of London, Starr International Insurance (Asia) Ltd. a Starr Insurance & Reinsurance Limited.

Další informace naleznete na www.starrcompanies.com

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20171219006329/en/

Kontakty

Starr Companies

Paula Negro Tel : 212-884-0561

Ředitelka pro obsah, komunikaci a vztahy s médii

Email : paula.negro@starrcompanies.com

Zdroj: Starr Companies

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-pojišťovny-Starr Companies

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.