Společnost Starr Companies dnes oznámila jmenování Steva Blakeyho do funkce prezidenta a generálního ředitele společnosti Starr Insurance Holdings, Charles Dangelo odchází do penze

New York 20. prosince (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost Starr Companies dnes oznámila jmenování Steva Blakeyho do funkce prezidenta a generálního ředitele společnosti Starr Insurance Holdings.

“Jsme velmi rádi, že můžeme představit Steva jako nového prezidenta naší společnosti. Steve, který má více než 35 zkušeností, mimo jiné s prosazováním zastoupení společnosti Starr ve Spojeném království a po celé Evropě i se zajišťováním její přední globální pozice v oblasti průmyslového pojištění v segmentu letectví a kosmického prostoru, má jedinečné předpoklady k tomu, aby vedl společnost k rozvoji,” uvedl Maurice R. Greenberg, předseda správní rady společnosti Starr Companies.

Steve Blakey nahradí Chucka Dangela, který oznámil, že odchází do penze. “Po 46 letech v pojišťovnictví bychom Chuckovi rádi poděkovali za jeho přínos pro naši firmu a celé odvětví. Jeho úloha v řízení růstu společnosti Starr byla klíčová a my mu přejeme při jeho odchodu do penze jen to nejlepší.”

O společnostech Starr Companies

Starr Companies (dále jen Starr) je světový marketingový název společností a dceřiných firem společnosti Starr International Company, Inc., které zajišťují pojištění a asistenční služby, a investiční společnosti C.V. Starr & Co., Inc. a jejích dceřiných společností. Společnost Starr je přední pojišťovací a investiční organizace zastoupená na pěti světadílech. Prostřednictvím svých poboček zajišťuje pojištění majetku, odpovědnosti, úrazové a zdravotní pojištění, stejně jako celou řadu speciálních produktů, jako například průmyslové pojištění v oblasti letectví, námořní přepravy, energetiky a nadlimitní neživotní pojištění. Následující dceřiné pojišťovací společnosti získaly v průzkumu agentury A.M. Best hodnocení “A” (Vynikající): Starr Indemnity & Liability Company, Starr Surplus Lines Insurance Company, Starr Syndicate Limited at Lloyd's of London, Starr International Insurance (Asia) Ltd. a Starr Insurance & Reinsurance Limited.

Další informace naleznete na www.starrcompanies.com

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20171219006237/en/

Kontakty

Starr Companies

Paula Negro Tel : 212-884-0561

Ředitelka pro obsah, komunikaci a vztahy s médii

Email : paula.negro@starrcompanies.com

Zdroj: Starr Companies

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-pojišťovny-Starr Companies

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.