Český "král dekorací" vyzdobil moskevské letiště Šeremeťjevo

Praha 15. prosince (PROTEXT)

Šeremetěvo, foto Ilja Martemjanov

Šeremetěvo, foto Ilja Martemjanov

Na letišti panuje magická atmosféra Vánoc a novoročních pohádek

Mezinárodní letiště Šeremeťjevo zdobí novoroční motivy, navržené a vyrobené českou firmou S.O.S. Dekorace. Ta získala zakázku na výzdobu letiště v náročném tendrovém řízení. Klasické zářivé vánoční koule a girlandy, stylizovaná perníková letadla, kufry a mnoho dalších prvků, jejichž společným motivem jsou příběhy z cest a slavností.

"Zvláštní pozornost jsme při návrhu dekorace chtěli věnovat dětem, proto jsme navrhli co nejvíce zábavných prvků pro malé pasažéry. Kromě klasických vánočních a novoročních ozdob jsme na letišti vytvořili tři fotografické zóny s pohádkovými jeleny, medvědy a dárky. Snažili jsme se vytvořit takové ozdoby, díky kterým by letiště Šeremeťjevo získalo popularitu v sociálních sítích. Děti a dospělí se budou navzájem fotit a sdílet své snímky," říká generální ředitel a majitel společnosti S.O.S. Dekorace Jakub Olbert.

Na terminálech D, E a F letiště v Šeremeťjevu najdete tematické kompozice s hrdiny novoročních pohádek a všemi prvky vánoční nálady a dárků. Každý zájemce si může udělat památeční selfie, umístit fotku na své webové stránce a získat ocenění od svých přátel a odběratelů.

"Šeremeťjevo zajišťuje špičkové služby, je to komfortní a útulné prostředí, které předčí očekávání pasažérů a klientů. Vždy se snažíme o co nejvyšší kvalitu a individuální přístup, proto každý svátek je pro nás příležitostí vytvořit něco nezapomenutelného a nového. Novoroční a vánoční atmosféra, která na letišti panuje, dává radost tisícům ruských a zahraničních pasažérů a obdarovává je příjemnými vzpomínkami," míní ředitelka komunikačního oddělení společnosti Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, a.s., Anna Zacharenková.

Pro informaci:

S.O.S. Dekorace je špičkou na českém trh v oblasti dekorací a výzdob, již 12 let společnost zdobí vánoční stromek na Staroměstském náměstí v Praze. V roce 2016 zahájila svou cestu na ruský trh otevřením pobočky v Petrohradě. Zatím největšími projekty na ruském území byly například výzdoba obchodního centra Krasnaja plošaď (Rudé náměstí) v Krasnodaru, hlavního atria obchodního centra Monpansie v Petrohradě, obchodních center Mega TS a MEGA Novosibirsk a řady dalších míst v Krasnodaru. Společnost byla již několikrát zapsána v Guinessově knize rekordů.

Mezinárodní letiště Šeremeťjevo je největším ruským letištěm co do objemu nákladní a pasažérské přepravy, počtu příletů a odletů, celkové velikosti přistávacích a obslužných ploch a výkonu nákladových služeb. Jsou na něm odbavovány lety do 199 směrů. V roce 2016 dosáhla jeho vytíženost svého historického rekordu, na letišti bylo odbaveno 34 milionů 30 tisíc lidí.

V r. 2016 získalo Šeremeťjevo první místo v celoevropském žebříčku kvality obsluhy pasažérů ASQ (Airport Service Quality) organizace ACI (Airports Council International, Mezinárodní organizace letišť) v kategorii letišť s celkovým počtem 25-40 milionů odbavených osob ročně.

Kontakt pro tisk: Zuzana Sommerová, tel.: 777 919 942, e-mail: sommerova@esscom.cz

Klíčová slova ČR-Rusko-letectví-zábava-služby-trh-zajímavosti-Vánoce-firmy-S.O.S. Dekorace-Essential Communication

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.