KEPServerEX verze 6.4 umožňuje uživatelům integrovat chytré tovární iniciativy s tradičními průmyslovými automatizačními systémy

Portland (Maine) 13. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Aktualizace obsahuje nový klientský ovladač MQTT, zvýšenou výkonnost serveru a schopnost ukládání a zasílání v rámci nativní konektivity ThingWorx

Kepware®, společnost skupiny PTC vyvíjející software se zaměřením na průmyslovou konektivitu, dnes oznámila spuštění nové platformy pro průmyslovou konektivitu KEPServerEX® verze 6.4. KEPServerEX verze 6.4 zahrnuje nové možnosti sběru dat, lepší přístup k datům a bezproblémovou integraci s tradičními i průmyslovými systémy internetu věcí (IoT), které uživatelům umožňují snadno spravovat a monitorovat jejich výrobní závody.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/618379/Kepware_Jeff_Bates.jpg

Nový klientský ovladač MQTT je klíčovou součástí vydání KEPServerEX verze 6.4. Zahrnutí tohoto nového ovladače umožňuje uživatelům shromažďovat data ze senzorových sítí a dalších zařízení využívajících MQTT - a zpřístupnit tato data průmyslovým automatizačním zařízením a aplikacím, na které se spoléhají pro efektivní provoz svých zařízení.

„Mnoho uživatelů zařízení KEPServerEX nyní získává průmyslová data ve svém provozním prostředí pomocí nových inteligentních snímačů a zařízení s otevřeným nebo lehkým zařízením," řekl Jeff Bates, produktový manažer společnosti Kepware. „Ovladač MQTT Client a KEPServerEX bezproblémově integrují data z těchto zařízení - umožňují uživatelům přístup k novým datům v reálném čase a poskytují robustní přehled o jejich výrobních provozovnách."

Ovladač MQTT Client, který je součástí programu KEPServerEX verze 6.4, nabízí uživatelům komerčně dostupný překladač MQTT k překladači OPC UA. Využívá inovativní nástroje analýzy umožňující uživatelům vytvářet označení z populárních zařízení využívajících MQTT. Díky tomuto novému ovladači je KEPServerEX schopen se bezpečně přihlásit k tématům MQTT prostřednictvím kteréhokoli zprostředkovatele MQTT, přijímat aktualizace při zveřejňování nových dat a zpřístupnit tato data prostřednictvím různých protokolů.

„Zdokonalení produktu KEPServerEX verze 6.4 jsou nesmírně cenná pro každého zákazníka, jehož zařízení využívá protokol MQTT, včetně zákazníků využívajících řešení Wizard Wireless Sensing Solutions," uvedl Mike Fahrion, technický ředitel a viceprezident pro technologie IoT společnosti Advantech B + B SmartWorx. „Zpřístupnění dat IoT sensoru, aby byla k dispozici v tradičních průmyslových automatizačních aplikacích, je významným přínosem a nyní je možné díky softwaru KEPServerEX."

Kromě ovladače MQTT Client obsahuje KEPServerEX verze 6.4 také:

- Vylepšení čtení a zápisu na ethernetovém ovladači Siemens TCP/IP: Umožňuje uživatelům ethernetových ovladačů Siemens TCP / IP s řadiči Siemens S7-400 a S7-1500 efektivněji číst a zapisovat díky konfiguraci velikosti jejich paketových datových jednotek (PDU) až po maximální úrovně podporované řadičem. Uživatelé nyní mohou snadno sledovat data s vysokou přesností s vysokým počtem položek a vysokou mírou změn dat.

- Schopnost ukládání a zasílání dat přes nativní rozhraní ThingWorx®: Umožňuje uživatelům spolehlivě přenášet data mezi KEPServerEX a ThingWorx - i v případě nestability sítě. Během přerušení komunikace mezi službami KEPServerEX a ThingWorx služba úložiště a předávání shromažďuje data, která rozhraní ThingWorx vyžadovalo. Po opětovném připojení jsou uložená data automaticky zaslána do rozhraní ThingWorx.

- Schopnost vyhledávání položek na ethernetovém ovladači CODESYS: Uživatelé ovladače Ethernet CODESYS nyní mají možnost vybrat a importovat do svých projektů pouze příslušné položky KEPServerEX. To umožňuje uživatelům efektivněji se připojovat a začít streamovat data ze zařízení CODESYS.

Další zdroje

- Více o ovladači KEPServerEX verze 6.4

- Stáhněte si demo verzi nyní

- Kontaktujte zástupce společnosti Kepware: tel. +1 888-KEPWARE (537-9273) x208 nebo sales@kepware.com

O společnosti Kepware

@Kepware je společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu v americkém státě Maine a je součástí skupiny PTC Inc. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která mají pomoci podnikům propojit různorodá automatizovaná zařízení a softwarové aplikace a umožnit jim průmyslový internet věcí. Ať jde o výrobní halu, vrt nebo větrnou farmu, společnost Kepware poskytuje své služby široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, a to včetně výroby, těžby ropy a zemního plynu, automatizace ve stavebnictví, energetiky, veřejných technických služeb atd. Společnost Kepware byla založena v roce 1995 a v současné době působí ve více než 100 zemích. Její softwarová řešení pomáhají tisícům obchodních společností vylepšit provoz a rozhodovací procesy. Více se dozvíte na https://www.kepware.com/.

O společnosti PTC

PTC vlastní nejrobustnější technologii internetu věcí na světě. V roce 1986 jsme provedli revoluci digitálního designu 3D. Nyní naše přední platformy IoT a AR a osvědčená řešení spojují fyzický svět s počítačovým a mění způsob, jakým tvoříte, vyrábíte a opravujete produkty. S PTC mohou dnes světoví výrobci a ekosystém partnerů a vývojářů využít příslib IoT a být motorem budoucích inovací.

PTC.com@PTCBlogsPTC.com

PTC, logo PTC, Kepware a logo Kepware jsou obchodními značkami nebo zapsanými ochrannými známkami společnosti PTC Inc. nebo jejich poboček ve Spojených státech a v jiných zemích.

Kontakt pro média

Torey Penrod-Cambra

PTC

+1 (207) 775-1660

tpenrodcambra@ptc.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/476379/kepware_technologies_logo.jpg

Klíčová slova USA-komunikace-Kepware

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.