Mobilní hra Harry Potter: Hogwarts Mystery

Los Angeles 12. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Harry Potter: Hogwarts Mystery logo (PRNewsfoto/Jam City)

Harry Potter: Hogwarts Mystery logo (PRNewsfoto/Jam City)

Společnost Jam City podepsala licenční dohodu s divizí Interactive Entertainment společnosti Warner Bros o mobilní hře Harry Potter: Hogwarts Mystery, která se odehrává ve Škole čar a kouzel v Bradavicích (Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry)

Hra RPG umožňuje fanouškům vytvořit jejich vlastní příběh studenta školy čar a kouzel v Bradavicích

Společnost Jam City, studio pro mobilní hry se sídlem v Los Angeles, dnes oznámilo podepsání licenční smlouvy na vytvoření hry Harry Potter: Hogwarts Mystery ve spolupráci se společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Je to první hra, ve které si mohou hráči vytvořit svou vlastní postavu a zažít život studenta školy v Bradavicích. Hra bude spuštěna v rámci řady Portkey Games společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment, nové značky určené pro vytváření herních zážitků inspirovaných kouzly a dobrodružstvím čarodějného světa J. K. Rowlingové.

„Jakou ctí je pro společnost Jam City, aby vyvinula mobilní hru pro jednu z největších a nejznámějších značek v historii," řekl Chris DeWolfe, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Jam City. „Protože jsme sami fanatici Harryho Pottera, máme velký respekt k milionům lidí po celém světě, kteří sledují příběhy Harry Pottera více než 20 let. Tato hra je prací s láskou pro naše vývojáře a umělce, kteří se věnují tvorbě nejvíce magické zábavy a herních zážitků pro každého, kdo zbožňuje čarodějný svět JK Rowlingové."

Nová hra umožňuje fanouškům Harryho Pottera žít sen o tom, že se stanou studenty školy čar a kouzel v Bradavicích tím, že vytvoří svou vlastní postavu a budou procházet svými roky v Bradavicích. Po cestě se budou hráči účastnit všech kouzelných tříd a aktivit, které si oblíbili - jako například Obrana proti temným uměním, Lektvary, Duelový klub a další. Většina ikonických profesorů z příběhů Harry Pottera své role v této hře opakuje.

„Harry Potter: Hogwarts Mystery je mobilní herní zážitek inspirovaný kouzelnickou tradicí J. K. Rowlingové a pro fanoušky to bude vzrušující a zábavná cesta, kdy zažijí čarodějný svět," řekl David Haddad, prezident společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment. „Je skvělé spolupracovat na této hře se společností Jam City, protože prokázala schopnost přinášet hráčům mobilních her bohaté a oblíbené světy."

Hra Harry Potter: Hogwarts Mystery je licencována společností Warner Bros. Interactive Entertainment a bude k dispozici v příštím roce pro mobilní zařízení prostřednictvím App Store, Google Play a Amazon Appstore. Pro více průběžně dodávaných informací o hře Harry Potter: Hogwarts Mystery a spojení s dalšími fanoušky Harryho Pottera, zatímco čekáte na svou „sovu", navštivte webové stránky www.facebook.com/HPHogwartsMystery/, www.twitter.com/HogwartsMystery. Další informace najdete také na webových stránkách www.HarryPotterHogwartsMystery.com/.

O společnosti Jam City:

Společnost Jam City je globálním lídrem v oblasti mobilní zábavy, která poskytuje společenské herní zážitky milionům hráčů po celém světě. Společnost Jam City založili v roce 2010 bývalí spoluzakladatelé společnosti MySpace Chris DeWolf, Aber Whitcomb a Josh Yguado, bývalý výkonný manažer společnosti 20th Century Fox. Jam City je tvůrcem populárních a špičkových her, mezi jinými titulů Cookie Jam, Panda Pop, Family Guy: Další šílená mobilní hra a Marvel Avengers Academy. Jam City je v popředí společností, které zpeněžují škálu mobilního světa. S 500 zaměstnanci ve studiích v Seattlu, San Franciscu, San Diegu a Buenos Aires a se sídlem v Los Angeles vybudovala společnost Jam City globální podnikatelskou sféru poháněnou tvořivostí, která utváří kulturu.

O společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment:

Warner Bros. Interactive Entertainment, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je předním celosvětovým vydavatelem, developerem, poskytovatelem licencí a distributorem zábavního obsahu pro interaktivní prostor na všech platformách, včetně konzolí, kapesních, mobilních a PC her pro vlastní tituly i herní tituly třetích stran.

O značce Portkey Games:

Značka Portkey Games od společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment je věnována vytváření herních zážitků inspirovaných magií a dobrodružstvím kouzelného světa J. K. Rowlingové. Tyto nové hry umožňují hráčům objevovat, poznávat a být v centru svého vlastního dobrodružství v kouzelném světě.

O řadě Harry Potter:

Harry Potter je nadále globálním fenoménem. Každá ze sedmi knih autorky J. K. Rowlingové překonala rekordy prodeje, přičemž dosavadní řada se prodala na světě ve více než 450 milionů kopiích a byla přeložena do 80 jazyků. Filmy s Harry Potterem, které vyrobila společnost Warner Bros. Pictures, vydělaly celosvětově více než 7,7 miliardy USD a učinily tak filmy s Harry Potterem nejziskovější filmovou franšízou v historii.

Software HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY software © 2017 Jam City, Inc. vyvinutý společností Jam City. Jam City® a logo Jam City jsou registrované a/nebo neregistrované ochranné známky společnosti Jam City, Inc. PORTKEY GAMES © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc. Všechna práva vyhrazena. Publikační práva HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS © J.K. Rowling a J.K. ROWLING'S WIZARDING WORLD jsou ochrannými známkami J. K. Rowlingové a společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Postavy, jména a indicie související s tituly PORTKEY GAMES, HARRY POTTER: HOGWARTS MYSTERY, HARRY POTTER a FANTASTIC BEASTS jsou ochrannými známkami společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Všechna práva vyhrazena.

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/617617/Hogwarts_Mystery_Logo.jpg

KONTAKT: Paní Sarah Ross pro Jam City / sarahr@jamcity.com / 310-924-1404; Kjell Vistad | Gilberto Williams-Gamboa; ONE PR Studio (pro Jam City v USA) / jamcity@oneprstudio.com / 510-893-3271

Klíčová slova USA-zábava-počítače-literatura-Jam City

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.