Nové obchodní centrum ve Vyškově slavnostně otevřeno

Vyškov 11. prosince (PROTEXT)

Nový retail park Nest ve Vyškově má za sebou slavnostní otevření, a první návštěvníci se již mohou těšit z předvánočních akcí obchodů. Zahájení prodeje doprovodilo i umělé kluziště, které bylo příchozím přístupné zdarma, nechyběly ani věcné dary nebo občerstvení.

Obchodní centrum, které vyrostlo u Tesca, nabízí obyvatelům města sortiment, který zde dlouhodobě chyběl. Svou prodejnu otevřelo Sportisimo, CCC a Pepco.

„Retail park se nám podařilo dostavět a otevřít v plánovaném termínu bez větších komplikací. Věřím, že pro obyvatele Vyškova a okolí se brzo stane vyhledávaným místem, kam budou rádi jezdit za nákupy,“ říká Patrik Legut, ředitel skupiny RC Europe, která je investorem stavby.

Obchodní centrum vedle Tesca není první a jedinou aktivitou této společnosti ve Vyškově. RC Europe stojí i za retail parkem vedle Lidlu, a před nedávnem od města odkoupila také budovu bývalého okresního úřadu, kde v příštích měsících vzniknou kanceláře, obchodní jednotky nebo byty.

Kontakt:

Veronika Tesařová

e-mail: info@rceurope.cz

Klíčová slova ČR-reality-stavby-firmy-RC Europe

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.