Přidání technologie IoT k 2. čínskému mezinárodnímu veletrhu inovací nábytku pozvedlo počet návštěvníků a úroveň obratu do nové bezprecedentní výše

ČCHENG-TU (Čína) 9. prosince (PROTEXT/PRNewswire)

Throngs of buyers at the 2nd International Furniture Innovation Fair (Chengdu) (PRNewsfoto/International Furnishings Innov)

Throngs of buyers at the 2nd International Furniture Innovation Fair (Chengdu) (PRNewsfoto/International Furnishings Innov)

2. mezinárodní veletrh inovací nábytku (Čcheng-tu) (IFIF) byl úspěšně ukončen 29. listopadu 2017. První výstava nábytku s IoT v Číně, která je výsledkem spojení předních mezinárodních technologií IoT, marketingové platformy Cloud City a prodejců stavebnin pod jednou střechou, ukázala, jak může být IoT široce aplikován v oblasti sledovatelnosti, prodeje, marketingu a propagace nábytku. Tato akce ve spolupráci s platformou Cloud City umožnila bezproblémovou integraci prezentace produktů jak online, tak i offline, a zavedení ekologického systému nábytku IoT snadno dostupného v mobilním zařízení. Zavedení a integrace nových technologií učinily významný krok v oblasti předvedení nábytku vyrobeného v Číně na světové scéně.

Druhý veletrh IFIF byl obrovským úspěchem, kdy jej navštívilo 321 000 profesionálů a veřejnosti, se 72 000 případy během pěti dnů, kdy motorové vozidlo najíždělo do parkovacích míst nebo přiváželo návštěvníky. Byly podepsány smlouvy o celkové hodnotě vyšší než 5,19 miliardy juanů (přibližně 785 milionů USD). Jak počet návštěvníků, tak objem obratu daleko přesáhl úroveň dosaženou během prvního ročníku této akce.

Tato akce přilákala více než 2 000 předních výrobců nábytku jakožto vystavovatelů z celého světa, včetně společností Stylution, Serta, Lazboy, Cheers, Derruci, Quan You a KUKA, stejně jako jednatele pro veřejné zakázky od vládních agentur, firem pro návrh nábytku, velkoobchodníků a maloobchodníků z celého světa, přičemž největší počet těchto skupin pochází z Velké Británie, USA, Japonska, Jižní Koreje, Malajsie a Kyrgyzstánu. Expozice byla místem pro různé ukázky produktů, propagace, fóra a přednášky, které probíhaly v šesti pavilonech.

Tato akce, kromě toho, že sloužila jako místo pro propagaci nábytku, vybavení a doplňků, se ukázala být místem pro další technologické inovace, což vedlo k novému vývoji inteligentních změn na trhu nábytku. Vytvořením modelu inovačního veletrhu IoT tato událost vedla k tomu, že si průmysl uvědomuje mnoho možných využití, které by mohly přinést pokročilou mobilní technologii IoT Z-Code a marketingovou platformu Cloud City k propagaci a eventuálnímu prodeji vystavovaného nábytku, zejména pokud jde o integraci s IoT a schopnost zvýraznit kvalitu zboží. S integrovanou marketingovou platformou dostali vystavovatelé přístup k širokému spektru funkcí včetně jedinečného, neduplikačního kódu produktu pro každou položku pro všechny dodavatele, stejně jako k nákupům založeným na kódech (QR code), dále k propagačním událostem, reklamě, sledovatelnosti a cross marketingu, umožňujícím synchronizaci online a offline zobrazení produktů a synergii mezi online a offline zdroji. Vystavovatelé byli schopni snadno identifikovat potenciální partnery a vytvořit partnerství, ulehčit jejich expanzi na trhy napříč západní Čínou a udržet si výdaje pod kontrolou.

Druhý veletrh IFIF zaznamenal přítomnost mnoha značek nábytku z čínských provincií Guangdong, Jiangxi, Hunan, Hubei a Shaanxi, které představily své výrobky a měly možnost setkat se s profesionálními obchodníky z čínských západních a centrálních provincií a oblastí, z nichž mnoho podalo objednávky na místě. Organizační výbor nabídl obchodníkům cestovní a ubytovací dotace, stejně jako pomoc při zpracování dokumentace, která se týká nákupů. Obrovskou výhodou pro obyčejné spotřebitele, kteří se zúčastnili výstavy s cílem vybavit si vlastní dům nebo kancelář, byla možnost získání továrních cen pro jejich nákupy.

Veletrh získal rozsáhlou pozitivní zpětnou vazbu od čínských poboček a zástupců obchodních komor po celém světě. Daniel Miller, manažer Čínsko-britské obchodní rady pro jihozápadní Čínu, uvedl, že přijetí inovativních technologií na 2. veletrhu IFIF, včetně platformy Cloud City a pokročilého IoT, je dobrou zprávou pro společnosti mimo Čínu a pomůže britským institucím rychle vstoupit na čínský trh.

Během veletrhu známé značky, včetně DeRUCCI a Airland, konaly tiskové konference, v nichž oznámily uvedení nových produktů na trh a přijímaly objednávky na nové produkty na místě. Toto se ukázalo být pro obchodníky i konečné odběratele nejatraktivnější. Během veletrhu se konalo také fórum First Kunpeng Stipendium Western Design Summit Forum, které bylo velmi očekáváno pozorovateli průmyslu a kde se shromáždili vedoucí designéři z průmyslu, aby se zapojili do diskusí o tom, jak měnící se životní styl ovlivňuje návrh nábytku.

Slavnostní vyhlášení výsledků druhého veletrhu IFIF se konalo 29. listopadu. Prostřednictvím průzkumů 4 265 523 návštěvníků bylo vybráno 10 nejoblíbenějších značek z 287 značek nábytku.

Oficiální webové stránky mezinárodního veletrhu inovací nábytku (Čcheng-tu): www.cdifif.com

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/616131/Furnishings_Chengdu.jpg

KONTAKT:

Yanhua Fang

+86-137-6075-8692

fangyanhua@heungkong.com

Klíčová slova Čína-obchod-služby-dřevo-International Furnishings Innovation Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.