Vánoční pohlednice Konta Bariéry

Praha 8. prosince (PROTEXT)

Novoročenka - Radka Ondrová

Novoročenka - Radka Ondrová

Složená pohlednice 3D

Rádi posíláte vánoční a novoroční přání nějak zvláštní, výjimečná a originální?

V tom případě letos sáhněte po tom od Konta Bariéry.

Pokud nejste ten typ člověka, který chodí často na poštu, tak tam letos prostě zajděte. Ptejte se tam po letošní vánoční pohlednici od Konta Bariéry, protože ona je zvláštní hned třemi způsoby. V první řadě jsou tyto pohlednice už léta vlastně miniaturami uměleckých děl. Motivy pro ně totiž tvoří přední čeští výtvarníci. Proto jsou i vyhledávaným sběratelským artiklem. Ta letošní je zmenšeninou obrazu od známého výtvarníka Richarda Augustina.

Co je druhou zvláštností?

Pohlednici je možné složit do malého trojrozměrného objektu díky němuž motiv dostane i svou zvláštní prostorovou plasticitu. A pak už jej můžete postavit třeba na poličku a oživí a ozdobí Váš interiér.

A do třetice jen toho všeho dobrého.

Zakoupením těchto pohlednic přispějete Kontu Bariéry. Pomůžete a podpoříte realizaci bezbariérových úprav škol a školek po celé ČR.

Za celých 20 let, kdy pohlednice spolu s výtvarníky, dalšími partnery i sponzory tvoříme a staly se již předvánoční tradicí, celkový příjem z jejich prodeje přesáhl hranici 22 milionů korun. Bylo pomoženo více než dvěma stům mateřských, základních, speciálních, pomocných, zvláštních a středních škol i učilišť po celé ČR. A to vše díky Vašemu zájmu o tato atypická a zvláštní přání. A tak doufáme, že Vás osloví i ta letošní s motivem spícího andílka.

Pro zájemce z řad firem: pohlednice je možné objednat a zakoupit na http://www.projektypomahaji.cz a to včetně dotisku přání a firemního loga.

Kontakt: Zdeňka Šnajdrová

ANTIPOL Brno CZ a http://www.projektypomahaji.cz - volné sdružení profesionálů a podnikatelských subjektů za účelem realizace společensky prospěšných projektů a to pod značkou Antipol Brno CZ

Klíčová slova ČR-sociální-výtvarné-Konto Bariéry-Antipol Brno CZ

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.