Aplikace Amazon Prime Video je nyní k dispozici na Apple TV ve více než 100 zemích

Seattle (USA) 7. prosince (PROTEXT/BusinessWire)

Integrace s aplikací Apple TV, Siri Remote a univerzální vyhledávání velmi usnadňují vyhledání a přehrávání oblíbených videí Prime Video.

Prime Video na Apple TV přichází právě včas na premiéru druhé sezóny dokumentárního pořadu The Grand Tour 8. prosince.

(burzovní indexNASDAQ: AMZN) - Společnost Amazon dnes oznámila, že aplikace Prime Video je k dispozici na Apple TV 4K a na předchozích generacích Apple TV ve více než 100 zemích. Členové služby Prime Video mají nyní ještě více možností, jak streamovat oceněné a kritikou uznávané tituly, včetně filmů Amazon Original Movies, Prime Originals, trháků z Hollywoodu, televizních seriálů a více než 140 kanálových odběrů v USA a 95 ve Velké Británii, Německu a Rakousku. Počínaje zítřkem mohou zákazníci shlédnout vysílání pořadu Thursday Night Football na Apple TV 4K a Apple TV. Na Apple TV 4K je k dispozici knihovna titulů Amazon 4K High Dynamic Range (HDR). Hledání obsahu na Prime Video je pro diváky Apple TV velmi snadné díky aplikaci Apple TV, Siri Remote a univerzálnímu vyhledávání ve vybraných zemích.

"Neexistuje nic, co by nás potěšilo víc, než radost našich zákazníků, a jsme nadšeni, že jim můžeme nabídnout streaming Prime Video na Apple TV," řekl Mark Eamer, viceprezident společnosti Prime Video. "Aplikace přichází právě včas na velmi očekávanou novou sezónu dokumentárního pořadu The Grand Tour, která začíná 8. prosince. Členové Prime Video streamující na Apple TV 4K získají výjimečný zážitek ze sledování 4K HDR."

Majitelé Apple TV po celém světě mají nyní přístup k filmům Amazon Original Movies a Prime Originals, jako je například dokumentární pořad The Grand Tour, Marvelous Mrs. Maisel a The Tick (Klíšťák), spolu s nadcházejícími premiérami: 15. prosince komedie Jean-Claude Van Johnson a 12. ledna seriál Phillip K. Dick’s Electric Dreams. Služba Prime Video nabízí širokou škálu oceněného dětského obsahu včetně Tumble Leaf, If You Give a Mouse a Cookie a The Snowy Day, stejně jako populární licenční tituly, které přicházejí do nabídky každý měsíc.

O společnosti Prime Video

Amazon Video je přední služba v odvětví zábavy na vyžádání, která nabízí členům nejširší možnosti výběru co sledovat a jakým způsobem sledovat. Služba Prime Video nabízí tisíce filmů a televizních pořadů, včetně populárního licenčního obsahu a kritikou uznávaných a oceněných předních titulů z řady Prime Originals společnosti Amazon Studios, jako například The Tick (Klíšťák), nejsledovanější seriál Prime Video na světě The Grand Tour od Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda and Jamese Maye, a oceněné seriály, jako například The Man in the High Castle, Transparent a Mozart in the Jungle. Řada dalších titulů je k dispozici pro neomezené streamování v rámci členství v Amazon Prime. Prime Video je nyní k dispozici členům ve více než 200 zemích a regionech po celém světě na adrese www.primevideo.com.

O společnosti Amazon

Amazon se řídí čtyřmi principy: posedlost zákazníkem namísto zaměření na konkurenci, vášeň pro vynález, závazek k provozní dokonalosti a dlouhodobé myšlení. Některé z produktů a služeb propagovaných společností Amazon jsou například zákaznické recenze, nakupování na jedno kliknutí, personalizovaná doporučení, Prime Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, Fire TV, Amazon Echo a Alexa. Další informace najdete na adrese www.amazon.com/about. Sledujte @AmazonNews.

Originální verzi zprávy najdete na serveru businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20171206005741/en/

Kontakty:

Amazon.com, Inc.

Horká linka pro média

Amazon-pr@amazon.com

www.amazon.com/pr

Zdroj: Amazon.com, Inc.

Klíčová slova USA-média-zábava-televize-Amazon.com

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.