Největší bytový projekt posledních dekád v Prostějově

Prostějov 4. prosince (PROTEXT)

Prostějov - Fanderlíkova

Prostějov - Fanderlíkova

Prostějov, Fanderlíkova Ložnice

V Prostějově se připravuje jeden z největších bytových projektů za posledních několik desítek let.

Rezidence Fanderlíkova, která vyroste v těsné blízkosti centra města, nabídne zájemcům o bydlení až 140 zbrusu nových bytů.

Jedná se o důmyslně řešený bytový dům ve tvaru písmene U, který naplňuje veškeré požadavky na moderní komfortní bydlení. Architektura domu je tvořena kombinací balkónů, lodžií a teras, které jsou ideálním místem pro každodenní odpočinek, chybět nebude ani podzemní parkování nebo odpočinková zóna s dětským hřištěm.

"V listopadu jsme oficiálně spustili prodej a v tuto chvíli již máme několik vážných zájemců o koupi, což je pro nás indikátorem, že v dané lokalitě je po tomto typu bydlení velká poptávka. První zájemci mohou navíc využít 5% slevy z celkové ceny bytu," říká Patrik Legut, ředitel skupiny RC Europe, která je investorem stavby, a dodává: "Zahájení stavebních prací je plánováno na jaro 2018, a budoucí majitelé nových bytů se podle současných odhadů budou moci nastěhovat už na začátku roku 2020."

Kontakt:

Veronika Tesařová

info@rceurope.cz

Klíčová slova ČR-reality-stavby-firmy-RC Development

Oblast
Olomoucký (ol)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.