FAST & FURIOUS LIVE - PRAHA SE STÁVÁ DALŠÍ ZASTÁVKOU EVROPSKÉ ČÁSTI CELOSVĚTOVÉHO TURNÉ

Praha/Londýn 1. prosince (PROTEXT)

- O2 arena PRAHA, 21.-22. září 2018, vstupenky v prodeji od 1. prosince

- Kaskadérské kousky, známé jak přímo z filmové série, tak i šité speciálně na míru této show.

- Fast & Furious Live vtáhne publikum víc než kdy dřív přímo do světa této divácky nejúspěšnější filmové ságy.

- Evropskou část světového turné odstartuje 19. ledna 2018 premiéra v londýnské O2 areně.

- Turné bude pokračovat v dalších 24 městech 19 evropských států včetně České republiky, Rakouska, Belgie, Dánska, Finska, Francie, Německa, Itálie, Nizozemí, Norska, Portugalska, Španělska, Švédska, Švýcarska a Velké Británie.

Fast Live Productions dnes oznámila, že další zastávkou jejího světového turné se stává pražská O2 arena. Předprodej bude zahájen 1.12.2017 v 09:00. Vzrušující akce z této nesmírně populární, nesmrtelné filmové ságy ožijí při jedinečné živé show v září 2018.

Rowland French, výkonný producent a umělecký ředitel projektu Fast & Furious Live, vzkazuje fanouškům: "Pracovali jsme na této show celá léta, a proto jsme teď nesmírně šťastní, že vám můžeme prozradit: Vyjíždíme s Fast&Furious Live na světová podia. Kombinace neuvěřitelných kaskadérských kousků, při nichž řidiči překračují hranice možného i nemožného, speciálních efektů a nejmodernějších 3D projekcí činí z každého představení nezapomenutelný zážitek. Dvacet čtyři měst v devatenácti evropských zemích - a to je pro Fast & Furious Live teprve začátek."

Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr spočítaných kaskadérských kousků, které překonávají veškeré fyzikální zákony, má nakročeno k tomu stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi. Představíme vám nejen ta nejoblíbenější filmová auta, ale díky nejmodernějším 3D projekčním technologiím i klíčové lokace a kultovní scény z celé filmové série, takže budete doslova vtaženi do fascinujícího světa Fast & Furious.

Plameny, které šlehají z výfuků tak, že se rozpaluje vzduch, automobilová akrobacie na takové úrovni, až se z ní tají dech, ta nejpokročilejší digitální projekční technika - to vše si diváci užijí z té nejtěsnější možné blízkosti, kdy se před jejich zraky bude střídat jedna filmová scéna za druhou. Samozřejmě nebudou chybět jak mnohá kultovní auta, na míru vyrobená přímo pro tuto filmovou ságu, tak dokonalé repliky těch největších diváckých favoritů, jako je např. Domův legendární Dodge Charger nebo slavný Flipcar z Fast & Furious 6. Nová show Fast & Furious Live slibuje fanouškům, že si díky ní na vlastní kůži prožijí ty nejzběsilejší scény z celé filmové série.

Tisíce špičkových světových kaskadérů a řidičů se ucházely o příležitost vystupovat v této show. Po mnoha náročných konkurzech se podařilo vybrat skupinu profesionálů, která v rámci příprav na světové turné prošla tvrdým 4-měsíčním výcvikovým kempem. Spolu s nimi tvoří kompletní tým i nejlepší současní parkouristé. Výsledné mezinárodní obsazení je zárukou toho, že si diváci budu moci vychutnat absolutně neuvěřitelné akce a kaskadérské kousky, které naživo nebyly nikdy dříve k vidění.

Evropské turné začíná nadupanou světovou premiérou v londýnské O2 Areně 19. ledna 2018 a pokračuje po největších a nejmodernějších halách celé Evropy, včetně pražské O2 areny (dale např. Belgie, Itálie, Rakousko, Německo, Nizozemí, Francie, Portugalsko, Španělsko, Švýcarsko, Švédsko, Norsko, Finsko, Dánsko či Velká Británie).

Mediální partneři: Prima COOL a Evropa 2

Informace o vstupenkách:

Vstupenky na Fast & Furious Live budou v prodeji od 1. prosince 2017 (od 09:00) v síti Ticketportal. Ceny začínají na 1150 Kč.

Více info na www.fastandfuriouslive.com nebo www.jvagentura.cz.

Klíčová slova ČR-zábava-film-automoto-firmy-JV Agentura-Fast Live Productions

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.