Skupina WIRB-Copernicus Group získala společnost Vigilare International

Princeton (New Jersey) 28. listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

Skupina WCG rozšiřuje své portfolio, aby zahrnovalo špičkového poskytovatele v oblasti farmakovigilance a řešení pro bezpečnost léků

Skupina WIRB Copernicus Group® (WCGTM), přední světový poskytovatel řešení, která významně zlepšují kvalitu a účinnost klinického výzkumu, dnes oznámila akvizici společnosti Vigilare International, špičkového poskytovatele integrovaných komplexních řešení v oblasti farmakovigilance a bezpečnosti léku pro biofarmaceutický a biotechnologický průmysl.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme přivítat společnost Vigilare do rodiny firem skupiny WCG," řekl Donald A. Deieso, PhD, předseda představenstva a generální ředitel společnosti WCG. „Se svým komplexním servisním balíčkem nabízí společnost Vigilare klientům efektivní a regulační operace, rychlejší přístup k bezpečnostním údajům a důkladnou analýzu bezpečnosti výrobků. Vigilare šetří čas a peníze klientů tím, že jim nabízí robustní alternativu k budování a udržování interní farmakovigilance a programu bezpečnosti léčiv."

„SkupinaWCG je pro Vigilare ideálním řešením," řekl James A. Bannon, doktor farmacie, prezident a generální ředitel společnosti Vigilare. „Naše služby v oblasti farmakovigilance jsou přirozeným doplňkem stávajícího portfolia řešení pro optimalizaci klinického výzkumu WCG. Těšíme se na spolupráci s našimi kolegy ze skupiny WCG, abychom zjistili další možnosti racionalizace operací klinického výzkumu při současném zlepšování kvality informací o bezpečnosti výrobků."

Stejně jako ostatní členové rodiny společností WCG bude společnost Vigilare nadále působit jako nezávislá servisní organizace. WCG bude podporovat společnost Vigilare při jejím dalším rozšiřování, s přístupem ke kapitálu, komplementární klinickou a regulační odborností a firemní podporou.

Finanční údaje o transakci nebyly zveřejněny.

O skupině WIRB-Copernicus Group

WIRB-Copernicus Group (WCG) je předním světovým poskytovatelem řešení, která znatelně zlepšují kvalitu a účinnost klinického výzkumu. Coby první organizace klinických služeb (CSO) tohoto odvětví umožňuje WCG biofarmaceutickým společnostem, organizacím provádějícím klinický výzkum a institucím urychlit dobu dodání nových forem a způsobů léčby pacientům, a to při udržení nejvyšších standardů ochrany lidských subjektů účastnících se hodnocení. Pro více informací navštivte naše stránky www.wcgclinical.com nebo nás sledujte na Twitteru @WCGClinical.

O společnosti Vigilare International (Vigilare)

Společnost Vigilare nabízí služby v oblasti bezpečnosti výrobků na podporu klinických studií a služby zaměřené na oblast farmakovigilance na podporu globálně prodávaných výrobků. Odborníci společnosti Vigilare jsou zkušenými zdravotnickými pracovníky, kteří pracují s každým typem přípravku, od léků a prostředků pro očkovací látky, až po volně prodejné přípravky a nutraceutika.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/610823/WCG_Logo.jpg

KONTAKT: Média: Paní Lisa S. Osborne, Rana Healthcare Solutions, 206-992-5245, lisa@ranahealth.com; Kontakt na WCG: Paní Carolyn Newman, ředitelka pro marketingovou komunikaci, WIRB-Copernicus Group, 609-945-0109, cnewman@wcgclinical.com

Klíčová slova USA-farmacie-věda-WIRB-Copernicus Group

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.