Dávání zpět je díky kampani organizace Smile Train snazší

New York 28. listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

Organizace Smile Train zahajuje kampaň „Darujte úsměvy" na největší svátek dárcovství v roce, Giving Tuesday, aby podpořila děti s neléčenými rozštěpy po celém světě

Na oslavu svátku dárcovství Giving Tuesday a období obdarovávání, Smile Train největší světová organizace na podporující boj s rozštěpy, zahájila svou novou kampaň „Darujte úsměvy", aby pomohla více dětem na celém světě k úsměvu a šťastnějšímu a zdravějšímu životu.

Organizace Smile Train vydá v rámci kampaně řadu svědeckých videí, které představí několik z vášnivých příznivců organizace. V nerežírovaných videích poskytne každý stoupenec divákům náhled do jejich osobního spojení s rozštěpy a důvody, které je inspirovaly k rozdávání úsměvů.

„Jsme tak rádi, že slavíme den dárcovství Giving Tuesday, a zahajujeme naši novou kampaň Darujte úsměvy (Give Smiles)," uvedla Susannah Schaefer, generální ředitelka organizace Smile Train. „Naší nadějí je zvyšovat povědomí a inspirovat dávání pomoci dětem s neléčenými rozštěpy po celém světě."

V rámci svátku dárcovství Giving Tuesday a období obdarovávání se této slavnosti zúčastní řada příznivců organizace Smile Train z celého světa. Níže naleznete přehled klíčových aktivit:

- Organizace soutěže Miss Universe (21. listopadu): Na zahájení svátku Giving Tuesday organizace Smile Train uspořádala akci s držitelkami titulů soutěže Miss Universe v Las Vegas. Soutěžící konkurzu Miss Universe se připojily k organizaci Smile Train v šíření úsměvů po celém světě tím, že pomáhají dětem, které žijí s neléčenými rozštěpy v rozvojovém světě, aby poprvé uviděly své nové úsměvy. Soutěžící se účastnily aktivity, ve které zdobila ruční zrcátka pro pacienty organizace Smile Train, jež podstoupili chirurgickou operaci. Tato zrcátka budou rozdána pacientům, aby mohli poprvé po operaci vidět své vlastní krásné úsměvy.

- Cesta Smiles do Indie (28. listopadu): Organizace Smile Train hostí ve svém sídle koktejlový večírek. Během této akce představí novou zkušenost organizace v Indii zobrazenou pomocí 360° virtuální reality, kde diváci uvidí cesty Nishy a Vikase, když se vydávají k novým úsměvům.

- „Streamathon" Devina Thorpea (28. listopadu): Susannah Schaefer, generální ředitelka společnosti Smile Train, se zúčastní živého vysílání pořádaného Devinem Thorpem, které se uskuteční na svátek dárcovství Giving Tuesday. „Streamathon" bude během svátku Giving Tuesday vysílán živě po dobu 24 hodin a Susannah bude možno sledovat živě v 11:45 hodin východoamerického času, kdy bude hovořit o jedinečném modelu Smile Train a organizačním plánu pro svátek Giving Tuesday. Devin Thorpe je novinář, autor, profesionální řečník a zakladatel organizace Your Mark on the World Center, což je mise zaměřená na řešení největších světových problémů.

- Šéfkuchař Katsuji (28. listopadu): Organizace Smile Train spolupracuje s účastníkem soutěže Top Chef BRAVO, šéfkuchařem Katsujim, aby zvýšila povědomí a získala finanční prostředky pro děti s neléčenými rozštěpy. Šéfkuchař Katsuji daruje organizaci Smile Train 20 % z výtěžku z jeho restaurací během svátku Giving Tuesday. K těmto restauracím patří: Mexikosher-NYC a Mexikosher-LA.

- Kulinářský pořad s celebritou (28. listopadu): Ve spolupráci s organizací Glad a jejich vánoční kampaní Glad-to-Give bude Smile Train z Filipín hostit kulinářský pořad s celebritou, které se zúčastní osobnost filipínské televize paní Danica Sotto-Pingris. Akce nazvaná „Spread Smiles This Holiday" bude odpoledním pořadem o vaření, který má za cíl naučit účastníky připravit zábavné a zajímavé pokrmy, které by se mohly snadno připravit pro příležitost různých setkání se svými blízkými. Příjmy z tohoto pořadu budou věnovány na místní programy Smile Train na Filipínách.

- Marian Rivera a Kultura (28. listopadu): Televizní osobnost, herečka a vyslankyně organizace Smile Train paní Marian Rivera se spojila s obchodním řetězcem Kultura, který se specializuje na lokálně vyráběné produkty (od dekoru ke šperkům, od oblečení po suvenýry) jako jejich nová velvyslankyně značky. V rámci svého partnerství společnost Kultura odevzdá část výtěžku získaného během svátku Giving Tuesday organizaci Smile Train.

Pro více informací o organizaci Smile Train nebo pro zaslání daru a „Darování úsměvu" v letošním vánočním období navštivte webové stránky: smiletrain.org/givesmiles. Pro průběžné aktualizace dění během roku sledujte Smile Train na Twitteru a Instagramu @SmileTrain.

O organizaci Smile Train

Organizace Smile Train poskytuje bezplatné operace rozštěpů a komplexní péči o děti postižené rozštěpovou vadou v rozvojových zemích. Prostřednictvím školení místních lékařů a posílení partnerských nemocnic po celém světě vyvíjíme trvale udržitelná řešení a škálovatelný model pro léčbu rozštěpů, který významně zlepšuje životy dětí, včetně jejich schopnosti jíst, dýchat a postupem času i mluvit. Chcete-li se dozvědět více o tom, jaký má udržitelný přístup organizace Smile Train díky darům okamžitý i dlouhodobý dopad, navštivte webové stránky smiletrain.org.

KONTAKT: Smile Train, Nijha Diggs, ředitel pro vztahy s veřejností, 646.751.3231, NDiggs@smiletrain.org; Edelman, Lauren Hare, Senior Account Supervisor, 212.704.4493, Lauren.Hare@edelman.com

Klíčová slova USA-zdraví-sociální-Smile Train

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.