Společnost Beckman Coulter otevřela obchodní spor s firmou Quidel v souvislosti s přímým prodejem testů BNP

Brea (Kalifornie) 28 listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

Beckman Coulter logo. (PRNewsfoto/Beckman Coulter)

Beckman Coulter logo. (PRNewsfoto/Beckman Coulter)

Společnost Beckman Coulter se zavázala zajistit, aby zákazníci dostávali testy nejvyšší kvality včas a ty pomohly zdravotnickým službám a odborníkům z laboratoří poskytovat lepší péči o pacienty. Pro dosažení těchto cílů plánuje společnost Beckman Coulter v budoucnosti pro své zákazníky přímý prodej natriuretického peptidového testu v rámci svého souboru imunologických testovacích systémů. V současnosti mají zákazníci společnosti Beckman Coulter přístup k testu BNP, který sice vyvíjí a vyrábí společnost Beckman Coulter, ale je prodáván výlučně společností Quidel a jejími určenými distributory.

Společnost Quidel převzala tuto komerční úlohu v důsledku své nedávné transakce se společností Alere. Společnost Beckman Coulter dnes požádala, aby soudy v Kalifornii v San Diegu objasnily a prosazovaly práva firmy Beckman Coulter na prodej natriuretického peptidového testu přímo svým zákazníkům. Do doby, než se tato právní otázka vyřeší, bude výroba a dodávání testu TRIAGE® BNP od společnosti Beckman Coulter probíhat prostřednictvím firmy Quidel a zákaznické vztahy společnosti Quidel budou pokračovat běžným způsobem. Zákazníci se proto mohou spolehnout na pokračující dodávky vysoce kvalitního testu BNP potřebného pro analyzátory společnosti Beckman Coulter.

O společnosti Beckman Coulter

Společnost Beckman Coulter Diagnostics pomáhá zdravotnickým pracovníkům a laboratořím poskytovat lepší péči díky zajišťování přesných diagnostických informací. Společnost Beckman Coulter je prioritním partnerem zdravotnických organizací již více než 80 let. Naše škálovatelné nástroje, komplexní diagnostické testy a služby správy podniků se osvědčily v nemocnicích, laboratořích a ostatních důležitých zařízeních, která poskytují zdravotnickou péči na celém světě. Pomáháme našim zákazníkům při neustálém zlepšování a poskytování kvalitní péče o pacienty, protože věříme, že vyšší účinnost a lepší klinické výsledky jsou přínosem pro pacienty a zárukou pokroku v oblasti zdravotnické péče pro každého.

© 2017 Beckman Coulter, stylizované logo a produktové a servisní značky společnosti Beckman Coulter uvedené v tomto dokumentu jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti Beckman Coulter, Inc. ve Spojených státech a ostatních zemích.

Logo - http://mma.prnewswire.com/media/610417/BECKMAN_COULTER_LOGO.jpg

Kontakt:

Angie Habis-Marchetti

Beckman Coulter - vztahy s veřejností

714-831-7850, ahhabismarchetti@beckman.com

Betsy Watson

Beckman Coulter - vztahy s veřejností

714-961-4391, bawatson@beckman.com

Klíčová slova USA-zdraví-Beckman Coulter Diagnostics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.