Firma TOMTON vítězem soutěže Inovační firma MSK 2017

Velké Albrechtice 22. listopadu (PROTEXT)

Dne 7.11. se v Ostravě konalo vyhlášení soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje 2017, jenž ovládla firma TOMTON s.r.o. z Velkých Albrechtic na Ostravsku. Firma si převzala ocenění nejen odborné poroty, ale také cenu veřejnosti.

Soutěž Inovační firma Moravskoslezského kraje se koná každoročně již pátým rokem. Do soutěže se mohou přihlašovat firmy v kategoriích Malý a střední podnik a Junior inovátor. Předmětem hodnocení jsou inovace výrobků, technologií, přičemž se musí jednat o již uskutečněné inovace, tj. o výrobky, technologie či služby, které byly umístěny na trh v předcházejících třech letech. Hodnocení probíhá dle pěti kritérií, hodnotí se stupeň inovace, uplatnitelnost na trhu, ekonomický dopad pro firmu, socio-ekonomický dopad na společnost a další rozvojový potenciál.

Odbornou porotu nejvíce zaujaly inovativní teplovodní radiátory od společnosti TOMTON. A nejen porotu - firma si odnesla také první cenu v hlasování veřejnosti. Jednatel společnosti Radek Pilch po vyhlášení řekl: "Je to pro nás velká prestiž, být dnes oceněni nejen cenou poroty, ale také veřejnosti, a mít možnost se zviditelnit nejen tady v České republice, ale například i v Evropě. Ocenění je pro nás potvrzením, že věci děláme správně, a nejen že nabízíme technologii, kterou ocení zkušení odborníci, ale také v neposlední řadě design, důležitý pro koncového zákazníka."

Společnost je na trhu relativně krátce, za tu dobu ale stihla získat například také prestižní ocenění Red Dot Award za design. Radiátory TOMTON nejen že jsou výkonné a efektivní, ale také jsou báječným designovým doplňkem do každého interiéru. Teplovodní radiátory tak již nemusí být pouhým nutným doplňkem domácnosti, který je třeba skrývat, naopak, s těmito otopnými tělesy je možno popustit uzdu fantazii a vybrat si jeden z mnoha designů krytu, od polepu vlastní fotografií až po kryt z opravdového dřeva. U radiátoru R1 si klient může vybrat potisk z více než pěti tisíc motivů, radiátory R2 a R3 jsou k dostání v pěti barvách plus je možný výběr ovládacího ventilu, onen nejluxusnější prvek produktového portfolia je však radiátor R4, držitel designové ceny. Nabízí výběr z devíti odstínů dřeva, od ořechu, přes dub až po javor. Tento radiátor je jak dělaný do dřevostaveb a interiérů, navržených v souladu s přírodou. Na designu všech krytů společnost spolupracovala s uznávaným designérem Jiřím Španihelem, každý kus je tedy zárukou vkusného prvku do domácnosti.

Firma je mimo jiné velice aktivní v účasti na veletrzích a akcích, kde je může zákazník vidět naživo, diskutovat s odborníky v oboru a zjistit o revoluční technologii radiátoru vše, co je jen napadne. V minulém roce TOMTON nechyběl na takových veletrzích, jako je ISH ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu, na Stavebním veletrhu v Brně či na veletrhu For Arch v Praze. Již nyní je potvrzené, že se zúčastní veletrhů Infotherma v Ostravě (22.-25.1.2018) a Moderní vytápění v Praze (1.-4.2.2018). Pokud se tedy chcete o jedinečnosti radiátorů TOMTON přesvědčit na vlastní oči, zapište si do diáře tato data, pokud se chcete dozvědět více informací ihned, navštivte webové stránky společnosti www.tomton-radiators.com, či jejich stránku na Facebooku: www.facebook.com/tomtonradiators.

Klíčová slova ČR-hospodářství-teplo-ocenění-firmy-TOMTON-Moravskoslezský

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.