Palírna Kavalan získala na soutěži International Wine and Spirit Competition titul „Palírny roku"

TCHAJ-PEJ (Tchaj-wan) 20. listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

Kavalan, tchajwanský výrobce výběrové whisky, získal v mezinárodní soutěži 2017 International Wine and Spirit Competition(IWSC) pro rok 2017 titul „Palírny roku" (Distiller of the Year), nejvyšší možné ocenění v tomto prestižním soutěžním programu pro každého výrobce destilátů na světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/606879/King_Car_Kavalan_Distillery.jpg

Titul „Palírna roku" je nejvyšší cenou soutěže IWSC a vybírá nejlepšího ze všech „Výrobců destilátů roku", kteří produkují gin, vodku, brandy, rum, likéry a také whisky.

Generální ředitel společnosti Kavalan YT Lee uvedl, že ocenění Palírny roku soutěže IWSC vyznačuje jeden lihovar, který získává nejvyšší počet ocenění ve všech kategoriích a regionech.

„Jsme nadšeni tím, že vyrábíme whisky světové úrovně. Toto ocenění přijímáme s pokorou a zavazujeme se k výrobě ještě jemnější whisky v budoucnosti," řekl pan Lee.

Mistr míchač Ian Chang řekl, že by za inspiraci chtěl poděkovat zesnulému Dr. Jimmu Swanovi, technickému odborníkovi společnosti Kavalan a příteli.

„Dr. Swan by zde seděl vedle nás, vím, že by byl na tento úspěch velmi hrdý. Tato nejvyšší čest patří Jimovi," řekl pan Chang.

Whisky Kavalan vyhrála titul Výrobce destilátů roku soutěže IWSC šestkrát v letech 2011, 2012, 2013, 2015, 2016 a nyní v roce 2017. Whisky Kavalan Solist Ex-Bourbon Single Cask Strength také získala v soutěži IWSC za rok 2017 „Trofej" za nejlepší whisky vyrobenou mimo Skotsko.

Jako průkopník tchajwanské whisky palírna Kavalan postupně získala nejvyšší ocenění na nejprestižnějších soutěžích v oboru. Její whisky Solist Amontillado Sherry Single Cask Strength byla jmenována v roce 2016„Nejlepší Single Cask Single Malt Whisky světa" na prestižní celosvětové soutěži World Whiskies Awards (WWA) a její Solist Vinho Barrique získala v roce 2015 titul „Nejlepší Single Malt Whisky světa".

O palírně Kavalan Whisky

První tchajwanská palírna Kavalan se věnuje umění single malt whisky od roku 2006. Whisky Kavalan zraje v intenzivní vlhkosti a horku a k její kvalitě přispívají také mořské a horské vánky a pramenitá voda ze Sněžné hory, jež společně přispívají k charakteristické krémovitosti whisky Kavalan. Palírna se jmenuje po starém označení pro okres I-lan a využívá třicetileté zkušenosti své mateřské společnosti King Car Group v oblasti výroby nápojů. Získala již více než 250 zlatých ocenění a dostupná je ve více než 60 zemích. Více informací naleznete na webových stránkách www.kavalanwhisky.com/EN/main.aspx.

Kontakt pro média:

Yvonne Chou

886-3922-9000#7162

yvonne@kavalandistillery.com

Klíčová slova Tchaj-wan-nápoje-trh-gastro-Kavalan

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.