Michael Phelps se stal oficiálním světovým vyslancem společnosti Crystal Lagoons

Miami 16. listopadu (PROTEXT/BusinessWire)

- Nejlepší plavec všech dob spolupracuje s Crystal Lagoons, přední inovativní firmou v oblasti vodohospodářství.

- Tato firma vytváří strategické plány na budování městských lagun s průzračně čistou vodou.

Voda není jedinou věcí, kterou mají Michael Phelps, vítěz mnoha závodů v plavání, a Crystal Lagoons, přední nadnárodní firma v oblasti vodohospodářských inovací, společnou.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Přečtěte si celou zprávu zde: http://www.businesswire.com/news/home/20171115005131/en/

Společnost Crystal Lagoons dnes oficiálně oznámila, že uzavřela strategické partnerství s nejlepším plavcem všech dob, Michaelem Phelpsem. Společnou věcí, která obě strany spojuje, je zpřístupňování sportovních aktivit a vodních sportů lidem z celého světa, prostřednictvím špičkové technologie firmy Crystal Lagoons, která z obyčejných vodních ploch dokáže vytvořit křišťálově čisté laguny.

Fernando Fischmann, zakladatel Crystal Lagoons, řekl: “Je pro nás ohromnou ctí spolupracovat s tak skvělým sportovcem jako je Michael Phelps a velmi nás těší, že je ochotný věnovat svůj čas spolupráci s naší firmou. Věříme, že průzračně čisté laguny pomohou celosvětově zvýšit zájem o plavání a vodní sporty v 21. století. Kromě široké palety vodních sportovních aktivit jsou křišťálové laguny také skvělým prostředím pro společenské a volnočasové aktivity díky svému majestátnímu vzhledu připomínajícímu tropy.”

Projekt křišťálově čistých lagun se setkal s dobrým ohlasem a firma v současnosti aktivně po celém světě realizuje více než 600 projektů v různých fázích rozpracovanosti. Kromě toho firma rozvíjí veřejné projekty v řadě zemí, včetně Spojených států Amerických, Thajska, Austrálie, Turecka, Argentiny nebo Chile.

O společnosti Crystal Lagoons

Crystal Lagoons je nadnárodní společnost, přičemž její americká pobočka sídlí v Miami na Floridě. Firma se zabývá vývojem inovativního konceptu a technologie patentované ve 190 zemích světa, díky které je možné přeměnit vodní plochy všech velikostí na laguny s křišťálově čistou vodou za velmi nízké ceny. Vodní plochy s křišťálově čistou tyrkysově modrou vodou, které firma Crystal Lagoons vytváří, revolučním způsobem mění nejen realitní trh, ale také vodohospodářství a výrobu energií. Použití těchto technologií je velmi široké, od vytváření idylických pláží v místech, kde to dosud bylo nepředstavitelné, až po průmyslová řešení dodávající chladící vodu v uzavřených systémech pro tepelné elektrárny, datová centra a další projekty. Pro získání více informací navštivte webové stránky www.crystal-lagoons.com nebo sledujte náš kanál na YouTube a LinkedIn.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20171115005131/en/

Kontaktní informace

Quórum Comunicaciones

Ignacio Rivera, +56-2-22291886

info@quorumcomunicaciones.cl

Zdroj: Crystal Lagoons

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-stavby-příroda-reklama-plavání-Crystal Lagoons

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.