Thermo Fisher Scientific představil nového HR ředitele

Brno 10. listopadu (PROTEXT)

Michael Ritter, ředitel lidských zdrojů brněnského centra Thermo Fisher Scientific (dříve FEI)

Michael Ritter, ředitel lidských zdrojů brněnského centra Thermo Fisher Scientific (dříve FEI)

Roli ředitele lidských zdrojů brněnského centra Thermo Fisher Scientific (dříve FEI) přebírá od listopadu Michael Ritter. Naváže na desetileté působení Evy Vacíkové, která výrazně pomohla rozvoji brněnské firmy - díky intenzivní práci s talenty a tvorbou zaměstnavatelské značky je opakovaně Thermo Fisher Scientific jedním z nejžádanějších zaměstnavatelů v Jihomoravském kraji. Za poslední dekádu přitom firma vyrostla z 250 na téměř 1000 zaměstnanců.

Michal Ritter působí v Thermo Fisher Scientific od roku 2009, mj. jako ředitel pro lidské zdroje pro Unity Lab Services EMEA s odpovědností za 1200 zaměstnanců ve více než 16 zemích Evropy. Dříve zastával vedoucí pozice v oblasti řízení lidských zdrojů mj. ve společnostech General Electric a Honeywell.

Thermo Fisher Scientific je světovým lídrem produktů pro vědu s obratem 20 miliard USD a více než 65.000 zaměstnanci v 50 zemích světa. Brněnské technologické centrum (Materials and Stuctural Analysis) se zaměřuje zejména na vývoj a výrobu špičkových elektronových mikroskopů.

Kontakt:

Markéta Janková

tel.: +420 603 526 121

Klíčová slova ČR-elektronika-věda-personální-firmy-Thermo Fisher Scientific

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.