Společnost SHL Group a startupová firma QuiO z NY vytvořily partnerství pro posílení samoléčení budoucí generace

Vídeň (Rakousko) 9. listopadu (PROTEXT/PRNewswire)

SHL Group and QuiO have embarked on a strategic partnership to advance digital healthcare. (PRNewsfoto/SHL GROUP)

SHL Group and QuiO have embarked on a strategic partnership to advance digital healthcare. (PRNewsfoto/SHL GROUP)

Společnost SHL a rychle se rozvíjející zdravotnická startupová společnost QuiO s potěšením oznamují vznik strategického partnerství v oblasti digitálních technologií, které rozšíří odvětví podávání léků o souvisejících léčebné postupy.

SHL je průkopníkem v oblasti vyspělých systémů podávání léků založených na návrhu a funkčnosti zaměřené na člověka. Má různorodé portfolio produktů a konceptů, které splňují různé požadavky pacientů a zákazníků.

Startupová společnost QuiO se sídlem v New Yorku, vítěz soutěže Accenture Global HealthTech Innovation Challenge 2017, je v popředí odvětví digitálních technologií, které umožňují injekční terapiím dosáhnout jejich plného potenciálu. Technologie společnosti QuiO zahrnují ConnectedRx™, první cloudově založené řešení pro pacienty.

Společnosti SHL a QuiO se domnívají, že konektivita je klíčem k posunutí uživatelských zkušeností na další úroveň. Myšlenka zařízení nejen jako nosiče léku, ale také jako shromažďovače dat otevírá jedinečné příležitosti k podpoře adherence pacienta a sledování výsledků léčby.

Toto strategické partnerství je cenným spojením, které doplní širokou škálu produktů společnosti SHL a poskytne sofistikovanou softwarovou platformu. Komplexně integrované řešení společnosti QuiO kombinuje novátorské koncepty zařízení, software a služby, které by měly péči o pacienty povznést na další úroveň.

"Společnost SHL se usilovně snaží zůstat v popředí pokročilého poskytování léků déle než 20 let. Vzhledem k tomu, že zdravotnický průmysl zahrnuje digitální technologie a lidé stále častěji přebírají léčení do svých rukou, naším přirozeným dalším krokem je konektivita, která bez problémů shromažďuje vysoce kvalitní data pro vytvoření detailního obrazu pacienta s cílem zlepšit klinické rozhodování," uvedl zakladatel a generální ředitel společnosti SHL Group pan Roger Samuelsson.

Generální ředitel společnosti QuiO Alexander Dahmani uvedl: "Společnost QuiO je nadšená, že přispívá k hardwarové technologii a poskytuje plný software pro související zařízení SHL. Naše řešení ConnectedRx™ zachycuje data přímo z lékařských zařízení a struktur a ukládá je do bezpečného cloudového prostředí. Tato data mohou být posléze využita prostřednictvím výkonných aplikací ku prospěchu pacientů, lékařů a zákazníků."

Pro společnost SHL je partnerství se společností QuiO významným milníkem, který poskytne podnikatelského ducha a vynikající schopnosti, které podpoří její ambice lídra v oblasti digitálního zdravotnictví.

O společnosti QuiO

QuiO je společnost působící v oblasti terapií a poskytující software a služby využívající inteligentní léčebná zařízení. Řešení společnosti pomáhá pacientům s chronickým onemocněním uspět v dlouhodobých terapiích a pomáhá zúčastněným stranám sledovat skutečnou výkonnost těchto terapií. Další informace o společnosti QuiO naleznete na webových stránkách www.quio.com.

O společnosti SHL Group

Společnost SHL je předním světovým poskytovatelem řešení v oblasti navrhování, vývoje a výroby moderních zařízení pro podávání léků, jako jsou auto injektory a pero injektory. S pobočkami na Tchaj-wanu, ve Švédsku, v Číně a ve Spojených státech vyvíjí zdokonalené produkty a průlomová řešení podávání léků pro farmaceutické a biotechnologické klienty na celém světě. Více informací naleznete na webových stránkách shl.group.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/600821/SHL_QuiO_image.jpg

KONTAKT: Alexander Dahmani, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti QuiO, tel.: +1-646-600 9979, alex@quio.com; Per Bjorkman, výkonný ředitel společnosti SHL Life, tel.: +46-8-462-18-46, per.bjorkman@shl-group.com

Klíčová slova Rakousko-zdraví-počítače-firmy-SHL GROUP

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.