Lysá plná zvířat

Lysá nad Labem (Nymbursko) 7. listopadu (PROTEXT)

Markéta Tallerová a Jiří Langmajer Markéta Tallerová, herečka a chovatelka harckých kanárů

Český svaz chovatelů, z.s., pořádá Celostátní výstavu drobného zvířectva "Chovatel 2017"

Kde: na výstavišti v Lysé nad Labem

Kdy: 17. - 19. listopadu 2017

(otevřeno: PÁ 11.00-17.00 h., SO 9.00-17.00 h., NE 9.00-12.00 h.)

Slepice je velká bojovnice. Holub skvěle zvládá akrobacii. Králík je vynikající závodník. Morče vypadá jak naondulované. Potkan je bezvadný společník. Harcký kanár má statečné srdce. Kočka je parádnice. Papoušek hýří barvami. Nevěříte? Přijďte a uvidíte!

Vystaveno bude 3300 králíků, 2000 holubů, 1500 hus, kachen, krůt, kurů, perliček, křepelek a 200 morčat různých plemen v bodovaných expozicích. K tomu další ukázkové expozice drobného zvířectva a doprovodný program pro děti. Chcete nového zvířecího člena vaší rodiny? Koupíte si ho.

Tváří celostátní výstavy je Markéta TALLEROVÁ, znamenitá herečka Divadla F. X. Šaldy v Liberci, držitelka Ceny Thálie (za rok 2009) v oboru hudebně dramatický výkon za mimořádné ztvárnění titulní role ve hře "Dnes večer: Lola Blau".

Markéta Tallerová je známá chovatelka harckých kanárů. Ti se dříve brali do dolů, kde indikovali nebezpečné důlní plyny. Dnes se tito drobní dutopěvci chovají pro svůj neopakovatelný uklidňující zpěv.

Jste neklidní? Kupte si harckého kanára!

Kontakt:

ČESKÝ SVAZ CHOVATELŮ, z.s.

www.cschdz.eu

Eliška Stejskalová

stejskalova@cschdz.eu

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-chov-Český svaz chovatelů

Oblast
Středočeský (sc)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.