Projekt LEGO® Education STEAM Park podporuje vzdělávání předškolních dětí

Billund (Dánsko) 3. listopadu (PROTEXT/BusinessWire)

Nový projekt LEGO® Education STEAM Park podporuje přirozenou zvídavost předškolních dětí v oblasti vědy, technologií, inženýringu, umění i matematiky díky bezbřehé univerzálnosti, kreativitě a učení hrou.

Divize LEGO® Education dnes představila své nové řešení pro časné učení (Early Learning) s názvem STEAM Park. Tento projekt se snaží vzbudit a podporovat všeobecnou zvídavost předškolních dětí v oblasti vědy, technologií, inženýringu, umění a matematiky (STEAM). Děti pracují s kostičkami LEGO DUPLO® ve skupinkách po šesti a snaží se postavit zábavní park se skluzavkami, dráhami a dalšími atrakcemi, díky kterým objevují převody, rampy, mohou si zkoušet různé věci a získávat sebevědomí prostřednictvím metody pokusu a omylu.

“Jsme rádi, že můžeme naše nové řešení LEGO Education STEAM Park nabídnout lidem v době, kdy je stále důležitější, aby se děti mohli seznámit s možnostmi dnešní vědy, technologií, inženýringu, umění i matematiky,” řekl Esben Staerk Jorgensen, prezident divize LEGO Education. “STEAM Park pomáhá dětem naučit se dovednosti potřebné pro 21. století, včetně řešení problémů, spolupráce, kreativity a kritického myšlení, což dětem pomůže s úspěchem zvládnout další vzdělávání ve všech předmětech. Víme, že poptávka po pracovnících v oborech vědy, technologií, inženýringu, umění a matematiky (STEAM) jen za posledních deset let vzrostla téměř dvojnásobně, v porovnání s ostatními sektory a když se děti s těmito dovednostmi seznámí již dnes, budou připraveny na svá budoucí zaměstnání.”

Nová sada LEGO Education STEAM Park je dodávána s příručkou pro učitele (Teacher Guide), která obsahuje 8 lekcí se zaměřením na STEAM, založených na nejnovějších poznatcích výzkumu v oblasti počáteční výuky předmětů z kategorie STEAM a také na směrnicích Národní asociace pro vzdělávání malých dětí (National Association for the Education of Young Children) v oblasti vědy, matematiky a technologií. Stránka projektu LEGO Education na sociální síti Pinterest navíc nabízí pestrou sbírku kreativních a hravých aktivit pro předškolní děti, se zaměřením na STEAM.

LEGO Education STEAM Park si můžete celosvětově zakoupit již dnes nebo v nadcházejících týdnech. Pro získání více informací navštivte webové stránky LEGOEducation.com/preschool nebo kontaktujte vašeho místního distributora výrobků LEGO Education.

O LEGO Education

LEGO Education představuje způsob jak hravým a příjemným způsobem předškolním dětem, žákům základních a středních škol i zájemcům, kteří již své vzdělání ukončili, představit prostřednictvím kostiček ze stavebnice LEGO a dalších fyzických i digitálních materiálů a zdrojů nové možnosti výuky. Řešení a zdroje ze série LEGO Education umožní každému studentovi dosáhnout úspěchu a povzbuzuje k aktivitě a spolupráci, pomáhá získat dovednosti a zkušenosti pro řešení budoucích problémů a získat kladný vztah k dalšímu učení. Více informací najdete na webových stránkách LEGOeducation.com.

LEGO, loga LEGO a DUPLO jsou ochrannými známkami a/nebo duševním vlastnictvím společnosti LEGO Group. ©2017 The LEGO Group. Všechna práva vyhrazena.

LEGO, the LEGO logo and DUPLO are trademarks /and or copyrights of the LEGO Group. ©2017 The LEGO Group. All rights reserved.

Přečtěte si zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51707717&lang=en

Kontaktní informace

LEGO Education

Kari Sherrodd, +1 860-835-6510

kari.sherrodd@lego.com

Zdroj: LEGO Education

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Dánsko-zábava-vzdělání-hry-LEGO Education

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Věda, vzdělávání a školství
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.