Nejlepší kavárny v Česku: Festival Kavárny naživo již zná své vítěze

Praha 27. října (PROTEXT)

V soutěži, ve které se utkalo více než 160 kaváren a která se již tradičně pojí s festivalem Kavárny naživo, jehož čtvrtý ročník proběhl tentokrát v Praze a Ostravě, obdrželi vítězové ceny hned ve čtyřech kategoriích.

Během slavnostního závěrečného večera v Atelieru Felix v Ostravě došlo po 20. hodině večer k udělení cen za nejlepší kávu, nejlepší obsluhu, nejlepší interiér a samozřejmě k udělení hlavní ceny za nejlepší kavárnu. Staly se jimi kavárny: za nejlepší kávu CO KAFE (Ostrava), za nejlepší interiér DriveHouse (Praha), Kofi Lab (Ostrava) za nejlepší obsluhu a hlavní cenu, nejlepší kavárnu roku 2017, si již podruhé odnesl podnik Cafedu (Praha). O vítězích rozhodli sami návštěvníci kaváren na základě ankety a profilů jednotlivých podniků, které byly zveřejněny na oficiální internetové adrese festivalu kavarnynazivo.cz.

Do soutěže Kaváren naživo je možné přihlašovat kavárny na základě formuláře, který je umístěn na webových stránkách festivalu. Návštěvníci jednotlivých podniků poté hlasují ve vybraných kategoriích v rámci hvězdičkového hodnocení. Oproti letošnímu roku však další ročník přichází s výraznou změnou koncepce soutěže. O možných vítězích budou moci návštěvníci rozhodovat nejen v průběhu trvání kavárenského festivalu, ale během celého roku.

Festival Kavárny naživo vznikl roku 2014. Probíhá napříč Českou republikou a klade si za cíl navrátit hudbu, poezii, divadlo a výstavy na místa, kam kdysi patřily naprosto přirozeně. Kromě autorských čtení, divadelních představení a hudebních celků, festival také poskytuje prostor tematickým přednáškám a workshopům.

Kontakt:

Jakub Stejskal

ředitel festivalu

731 021 526

jakub.stejskal@kavarnynazivo.cz

Klíčová slova ČR-gastro-restaurace-život-zábava

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Potraviny, gastronomie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.