Čínská společnost Dongfeng vytváří společnou iniciativu s globálními partnery

Alicante (Španělsko) 25. října (PROTEXT/PRNewswire)

Belt and Road With You (PRNewsfoto/Dongfeng Motor Corporation)

Belt and Road With You (PRNewsfoto/Dongfeng Motor Corporation)

Závodní tým Dongfeng se vydává za jachtařským dobrodružstvím závodu Volvo Ocean Race 2017-18

Společnost Dongfeng Motor Corporation sestavila svůj závodní tým a jmenovala plachetnici pod svou značkou Dongfeng, aby se zúčastnila jachtařského závodu Volvo Ocean Race 2017-18. Dne 21. října 2017 uspořádala společnost Dongfeng Motor Corporation tiskovou konferenci nazvanou „Pás a cesta s vámi", aby vyzvala své globální partnery k otevření a spolupráci, vzniku vzájemně prospěšných vztahů pro země a regiony v oblasti iniciativy Pásu a cesty a také k podpoře sportovního jachtingu na dlouhé vzdálenosti a kulturní výměně.

Během této tiskové konference uzavřela společnost Dongfeng Motor Corporation dohody o spolupráci s čínskou společností COSCO Shipping Group a belgickou společností SMT. Byli zde také představeni všichni členové posádky týmu Dongfeng, včetně 9 členů posádky, kteří se zúčastní první etapy závodu.

He Wei, náměstek tajemníka stranického výboru společnosti Dongfeng Motor Corporation Group Co., Ltd. uvedl: „Dongfeng Motor Corporation je čínská značka a také celosvětová značka. Tento jachtařský závod je pro nás velmi důležitý. Společnost Dongfeng doufá, že s globálními partnery bude sdílet zdroje a dosáhne vzájemných výhod a oboustranného zisku a společně budou propagovat jachting na dlouhé vzdálenosti prostřednictvím platformy závodu Volvo Ocean Race."

Čínský Dongfeng je také globální Dongfeng. Společnost Dongfeng Motor Corporation je odhodlána stát se mezinárodně konkurenceschopnou automobilkou. Místo pouhé snahy o vývoz vynakládá také velké úsilí na lokalizaci a modernizaci svých produktů. Vyjít ven znamená využít příležitosti k exportu; lokalizace znamená postupnou integraci do trhu hlavního proudu a přispívání k místnímu hospodářskému a sociálnímu rozvoji, abychom získali uznání zákazníků a dosáhli efektivního využívání místních zdrojů; zatímco modernizace znamená zlepšení image značky a zvýšení hodnoty značky k vytvoření světoznámé automobilové značky.

Od ledna do září letošního roku společnost Dongfeng Motor Corporation vyvezla do zahraničí 47 000 vozů, což představuje nárůst o 75 % oproti stejnému období loňského roku. V následujících pěti letech společnost Dongfeng Motor Corporation nabídne různorodější a vysoce kvalitní výrobky, aby zvýšila konkurenceschopnost své značky. Zahraniční zastoupení společnosti Dongfeng Motor Corporation se zvýší na 912 prodejců, zatímco síť zámořských servisních služeb bude pokrývat 971 provozoven. Dongfeng Motor Corporation se zaměřuje na poskytování špičkových produktů a efektivnějších služeb zákazníkům po celém světě.

Foto: http://mma.prnewswire.com/media/589314/Belt_and_Road_With_you.jpg

KONTAKT: Pan Han, Tel.: 86 10 88051148

Klíčová slova Španělsko-Čína-automoto-jachting-Dongfeng Motor Corporation

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.