Revoluční změna – lékaři nabízí ženám novou naději!

Praha 19. října (PROTEXT)

Prezident Evropské gynekologické společnosti profesor Andrea Riccardo Genazzani

Prezident Evropské gynekologické společnosti profesor Andrea Riccardo Genazzani

Prezident Evropské gynekologické společnosti profesor Andrea Riccardo Genazzani doc. MUDr. Tomáš Fait, předseda České společnosti pro menopauzu a andropauzu

Inovativní přístup představený na slavnostním zahájení 12. kongresu Evropské gynekologické společnosti 18. 10. 2017 v Barceloně vyzývá lékaře, zejména gynekology, ke změně přístupu v terapii menopauzy. Nabízí ženám nové řešení.

"Hormonální léčby a možné spojitosti s rakovinou prsu se velká část žen obává, což vyvolává u žen a v lékařské komunitě naléhavou potřebu alternativního řešení," prohlásil na kongresu předseda Evropské gynekologické společnosti profesor Andrea Riccardo Genazzani.

Vědecky ověřenou přírodní nehormonální terapií menopauzy je podle jeho názoru prostředek Femarelle (DT56a), který přináší cílený, tedy bezpečný účinek bez rizik.

K tomuto doporučení se připojuje i doc. MUDr. Tomáš Fait, předseda České společnosti pro menopauzu a andropauzu. "Jsem velmi rád, že již více než rok můžeme nehormonální přírodní terapii s DT56a doporučit i našim ženám," uvedl Fait.

Femarelle(R) řada jsou unikátní přírodní přípravky s rozsáhlou vědeckou podporou a klinickými důkazy, prokazujícími stejnou účinnost jako hormonální terapie. Omezují nepříjemné příznaky menopauzy, udržují zdraví kostí a brání poklesu kvality života.

Menopauza (klimakterium) postihuje ženy ve věku 45-55 let, kdy se snižuje tvorba hormonů estrogenu a progesteronu. Bývá spojena s celou řadou potíží, jako je bušení srdce, noční pocení, návaly horka nebo nespavost. Kvůli hormonálním a dalším změnám se u ženy po přechodu zvyšuje riziko onemocnění osteoporózou a kardiovaskulárními chorobami.

Mezinárodní společnost pro menopauzu (IMS) vyhlásila 18. říjen Světovým dnem menopauzy, aby se zvýšila informovanost o všech aspektech klimakterické medicíny.

Femarelle(R) řada 40+,50+,60+ jsou registrovány v České republice a na Slovensku jako doplňky stravy.

Zdroje:

www.femarelle.cz

www.esg2017.com

www.imsociety.org

www.meno-andro.cz

www.meno-pauza.eu

Klíčová slova ČR-léky-farmacie-trh-ženy-menopauza-firmy-Medindex

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.