Zabiják helicobacter pylori s prebiotiky

Praha 16. října (PROTEXT)

Značka Masticlife uvedla na trh nový typ mastichových kapslí pod názvem Masticlife Prebiotic. Jedná se o potravinový doplněk pro podporu normální činnosti trávicího systému.

Nabídka kapslí s čistým mastichovým práškem Masticlife Strong&Pure, které jsou vhodné hlavně při žaludečních infekcích, se tak doplňuje o produkt kombinující mastichový prášek s přírodními prebiotiky.

Doplněk stravy Masticlife Prebiotic (160 kapslí) je vhodný při bolesti žaludku, při zažívacích obtížích a pro udržení normální činnosti trávicího systému. Je dostupný v lékárnách, e-shopech a prodejnách zdravé výživy.

Masticha, hlavní složka kapslí Masticlife, je pryskyřice řečíku lentišku získávaná v jižní části řeckého ostrova Chios. Od starověku jsou její blahodárné účinky oceňovány při léčbě žaludečních problému, v péči o zuby a dásně a při ošetření pleti. Moderní výzkumy potvrdili účinnost mastichy při odstranění helicobacter pylori a při prevenci vzniku žaludečních vředů. Chios Masticha je od roku 1997 chráněné označení původu (PDO).

Přírodní prebiotikum inulin, je rostlinný produkt, který podporuje růst a aktivitu přirozené střevní mikroflóry.

Notia, spol. s r. o. je distributorem mastichových produktů v Čechách a na Slovensku a výrobcem mastichových kapslí Masticlife.

Kontakt:

http://www.masticlife.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-potraviny-firmy-NOTIA Informační systémy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.