Mediální briefing - mezinárodní konference CEESEN o přechodu na bezuhlíkovou energetiku, Praha, 18.10.2017 v 15.00

Praha 13. října (PROTEXT)

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní konferenci “CEE Energy Transition”, která se uskuteční 19. – 20. října 2017 v hotelu International (Koulova 15, Praha). Přihlášeno je 180 delegátů z celé Evropy.

Akci oficiálně zahájí radní Hlavního města Pražského Jana Plamínková spolu s Pavlem Zámyslickým, ředitelem odboru energetiky a ochrany klimatu Ministerstva životního prostředí. Konference se účastní experti a názoroví vůdci ze střední a východní Evropy s účelem navrhnutí společné cesty k energetické transformaci do roku 2050.

Současně si Vás také dovolujeme pozvat k účasti na neformálním brífinku pro média a veřejnost, kde představíme platformu CEESEN (Central and Eastern Europe Sustainable Energy Network), která vznikla z iniciativy zástupců 11 evropských zemí a klade si za cíl zjednodušit přechod na nízkouhlíkovou ekonomiku.

Tisková konference je od 15.00, ve středu 18.10.2017, hotel International, Koulova 6, Praha 6. Občerstvení na místě.

Kontakt:

Web: https://ceesen.org/conference/

Akreditace na mail: conference@ceesen.org nebo tel. +420 602 563 348 (Jan Jareš).

ikona CEESEN pozvánka

Klíčová slova ČR-energie-průmysl-trendy

Oblast

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.