Knižní novinka * Isabella Hančlová - Olga Knoblochová Lady Dermacol

Praha 9. října (PROTEXT)

Knižní novinka, ve které Isabella Hančlová představuje nejen příběh slavné Lady Dermacol

Knižní novinka, ve které Isabella Hančlová představuje nejen příběh slavné Lady Dermacol

Knižní novinka, ve které Isabella Hančlová představuje nejen příběh slavné Lady Dermacol, ale i originální kosmetické rady a návody, pomocí nichž si každý může pozvat krásu do svého vlastního života.

Začátkem listopadu se na pultech knihkupectví objeví biografie paní Olgy Knoblochové, první dámy české kosmetiky, která už před mnoha lety rozluštila tajemství krásy a nenechala si ho pro sebe. Jako profesionální kosmetička dokazovala ženám, a nejen jim, že líbit se může každý, stačí jen vědět, jak na to. Projezdila svět křížem krážem, sbírala zkušenosti a štědře rozdávala své vlastní poznatky a dovednosti. Stala se také spoluautorkou převratného objevu v kosmetice, jímž byl dokonale krycí Make-up Cover. A právě tento make-up byl prvním produktem dnes již legendární české kosmetiky Dermacol. Paní Olga stála nejenom u jejího zrodu, ale pod praporem této značky dokázala zázraky a nepřestala s nimi dodnes. Spolu se svou dcerou Isabellou Hančlovou dál propaguje a tvoří ženskou krásu, která se také stala hlavní hrdinkou jejich nejnovější knihy. Čtenářům v ní představí nejen osudový příběh slavné Lady Dermacol, ale i originální kosmetické rady a návody, pomocí nichž si každý může pozvat krásu do svého vlastního života. Na knize spolupracovala spisovatelka a publicistka Marie Formáčková, která je autorkou či spoluautorkou desítek knih, zejména životních příběhů známých osobností.

Formát 163 x 235 - stran 152 - ISBN 978-80-905865-6-7

Kniha "Olga Knoblochová Lady Dermacol" vychází: 6. 11. 2017

Kniha "Olga Knoblochová Lady Dermacol" k zakoupení již dnes:

https://www.bux.cz/kampane/predprodej-olga-knoblochova-lady-dermacol/olga-knoblochova-lady-dermacol

Tiskový servis:

tel: +420 222 523 632 * E-mail: info@beltfilm.cz

Klíčová slova ČR-literatura-styl-lidé-kosmetika-Knoblochová-Hančlová

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.