Společnost Superpedestrian, tvůrce první světové technologie pro zvýšení výkonu cyklistů, expanduje do Velké Británie a Evropy

Londýn 5. října (PROTEXT/PRNewswire)

 (PRNewsfoto/Superpedestrian)

(PRNewsfoto/Superpedestrian)

Zařízení Copenhagen Wheel přeměňuje jakékoli jízdní kolo na e-kolo a poskytuje jezdci 10krát větší sílu

Otevírá nový výrobní závod v Nizozemsku, který bude zajišťovat distribuci v Evropě

Superpedestrian, společnost působící v oblasti přepravní robotiky, dnes oznámila dostupnost svého zařízení Copenhagen Wheel ve Velké Británii a v celé Evropě. Zařízení Copenhagen Wheel je červený rozbočovač, který lze snadno nainstalovat na jakémkoli běžném kole a okamžitě ho přeměnit na cenově dostupné elektrické kolo. Kouzlo zařízení Copenhagen Wheel spočívá v jeho jedinečné technologii, která jezdci poskytuje výhody nejlepších e-kol ve své třídě a zároveň zachovává autentický a přirozený zážitek z tradiční jízdy na kole. Smartphonová aplikace společnosti Superpedestrian funguje jako digitální klíč jezdce, který aktivuje a ovládá toto zařízení.

Každé zařízení Copenhagen Wheel je vyrobeno na objednávku, je přizpůsobeno v novém výrobním zařízení společnosti Superpedestrian v Nizozemsku a bude okamžitě k dispozici zákazníkům v Evropě a Velké Británii.

Zařízení Copenhagen Wheel společnosti Superpedestrian bylo vynalezeno v Technologické institutu (Massachusetts Institute of Technology, MIT) a vyvinuto v Cambridge ve státě Massachusetts. Copenhagen Wheel představuje první komerční využití technologie zvyšující lidské možnosti, které odpovídá a přizpůsobuje se přírodnímu cyklistickému stylu jezdce. Toto zařízení přímo měří výkon jezdce, rychlost, točivý moment a cyklistickou kadenci 100krát za sekundu a poskytuje zvýšení výkonu ve správný čas.

„Uvědomili jsme si, že existuje obrovská příležitost ke zlepšení této technologie a zkušeností s jízdou na e-kole. Vyvinuli jsme nové senzory, regulátory a slitiny, které umožňují vznik e-kola, které funguje přesně jako tradiční kolo, ale činí vás 10-20krát silnějším," uvedl Assaf Biderman, zakladatel a generální ředitel společnosti Superpedestrian a spoluvynálezce zařízení Copenhagen Wheel.

Veškerá technologie žije v brilantním červeném rozbočovači: neexistují žádné externí vodiče, baterie ani tlačítka. Jezdci propojí toto zařízení se svými smartphony prostřednictvím technologie Bluetooth a přizpůsobí si jízdní vlastnosti pomocí režimů, jako je Turbo, Eco a Exercise. Zařízení je vybaveno motorem poháněným baterií, který cyklistům umožňuje jízdu rychlostí až 20 km/h a na jedno nabití baterie ujet vzdálenost 50 km.

Zařízení Copenhagen Wheel poskytuje jezdcům samostatný diagnostický systém, který jim přidává další stupeň ochrany. Společnost Superpedestrian provádí opravy a výměny lokálně, nová zařízení jsou na vyžádání zasílána okamžitě.

„Společnost Superpedestrian zařízením Copenhagen Wheel posouvá hranice technologie," říká David Rowan, bývalý redaktor magazínu Wired UK a poradce společnosti Superpedestrian. „A zároveň používání tohoto zařízení je tak jednoduché, jen šlapejte a vychutnejte si jízdu."

Superpedestrian je první společností, která nabízí cyklistům možnost přizpůsobit si své e-kolo. Zařízení Copenhagen Wheel se hodí pro největší počet cyklistických rámů na světě; jezdci si mohou vybrat kolo, které odpovídá jejich životnímu stylu a osobnosti, a přeměnit jej na vysoce kvalitní a výkonné e-kolo.

Superpedestrian Copenhagen Wheel společnosti Superpedestrian je k dispozici k nákupu v librách, eurech a amerických dolarech, zaslání je do 5-7 pracovních dnů.

O společnosti Superpedestrian

Superpedestrian je společnost působící v oblasti přepravní robotiky, se sídlem v Cambridge ve státě Massachusetts. Společnost byla založena z institutu MIT, působí od roku 2013 a vyvíjí nové technologie pro vozidla s 1 a 2 osobami se zaměřením na městskou mobilitu. Prvním produktem společnosti je zařízení Copenhagen Wheel, robotický systém, který umožňuje vytváření nejmodernějších elektrických kol na trhu. Pro více informací o společnosti Superpedestrian a objednání zařízení Copenhagen Wheel navštivte webové stránky: http://bit.ly/CopenhagenWheelEurope

Vztahy s médii:

Dotazy směrujte na:

Trident DMG for Superpedestrian

Paní Eva Bandola

Manažerka pro vztahy se zákazníky

M: +1 630-956-1776

ebandola@tridentdmg.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/568259/Copenhagen_Wheel_e_bike_technology_Infographic.jpg

Klíčová slova Británie-kondice-trendy-cyklistika-Superpedestrian

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.