Úžasní Lords of the Sound zahrají nejznámější melodie z Oskarových filmů

4. října (PROTEXT)

Klasická hudba v koncertních sálech se můžeme někomu zdá náročná na poslech. O opaku vás ale přesvědčí hudební uskupení špičkových hudebníků z orchestru Lords of the Sound se svým hudebním programem Oscar Music Awards.

V jejich repertoáru najdete nejznámější sklady ze slavných děl světové kinematografie. Na koncertech zazní melodie z filmů, které byli oceněny nejprestižnější filmovou cenou Oscarem nebo byli na tuto cenu nominovány za nejlepší hudbu.

Každá skladba je vždy uvedena videoprojekcí nejznámějších scén z daného filmu. Na pódiu tak zazní hudba z filmů jako: Velký Gatsby, James Bond, Avatar, Hvězdné války, Interstellar, Matrix, Titanic, Sherlock Holmes, 50 odstínů šedi, Pátý element a mnoho dalších.

LORDS OF THE SOUND - to není jen hudba, ale skutečné show.

Ponořte se do dokonalého aranžmá živého orchestru a vychutnejte se v neopakovatelné atmosféře svoje oblíbené skladby z filmů naživo.

Termíny koncertů:

14. 11. 2017 Brno

15. 11. 2017 Pardubice

16. 11. 2017 Praha

18. 11. 2017 České Budějovice

Cena vstupenek od 790,- Kč.

Více informací na www.artpartner.cz

Vstupenky na:

www.vstupenkyprovas.cz

www.ticketstream.cz

www.ticketportal.cz

Klíčová slova ČR-kultura-hudba-film-ART Partner CZ

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.