Skupina Icynene: chystaná akvizice společnosti ISOLAT France

Brusel 19. září (PROTEXT/BusinessWire)

Společnost Icynene rozšíří svou nabídku stříkaných polyuretanových izolací v Evropě akvizicí předního francouzského distributora polyuretanové izolace

Společnost Icynene Europe S.P.R.L., která je evropskou větví globálního výrobce stříkaných polyuretanových izolací společnosti Icynene Inc., dnes oznámila akvizici společnosti ISOLAT France, předního francouzského distributora polyuretanových izolací. ISOLAT France je držitelem několika technických hodnocení a jako první získala osvědčení CSTB pro podlahy a stěny.

Akvizice ISOLAT France společností Icynene je první svého druhu a vychází z několika prvenství v Evropě, mezi které patří:

- Je prvním výrobcem stříkané polyuretanové izolace prodávajícím nízkohustotní stříkanou PUR izolaci

- Je první společností, které se podařilo získat značku CE pro stříkanou PUR izolaci

- Je prvním výrobcem stříkané PUR izolace v Severní Americe, který si otevřel pobočku a distribuční středisko v tomto regionu

- Je prvním výrobcem stříkané PUR izolace, který má výrobní zařízení v Kanadě i v Evropě

„Tato akvizice posiluje závazek společnosti Icynene k dalšímu růstu na evropském trhu v odvětví přímého prodeje subdodavatelům. Díky tomu, že působíme ve 24 evropských zemích, budeme mít v Icynene Europe komplexní kombinaci výrobků v oblasti stříkaných PUR izolací s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk, které budeme vyrábět v Evropě,” řekl Bertrand Lauret, provozní ředitel Icynene pro Evropu, Afriku a Střední východ.

„Jsem nadšen, že se ISOLAT France připojila ke společnosti Icynene, která je globálně považována za čelního představitele v odvětví stříkaných PUR izolací. Toto partnerství nabídne naší síti dodavatelů přístup k marketingu, inovacím u nových výrobků a technické podpory nejlepším ve své třídě,“ řekl Thierry Louis, zakladatel a generální manažer společnosti ISOLAT France.

„ISOLAT France je skvělá společnosti a jsme hrdi, že je nyní součástí naší organizace. Icynene vnímá Evropu jako klíčový strategický záměr a bude i nadále usilovat o další růst v regionu, a to jak přirozeným způsobem, tak prostřednictvím cílených akvizic,“ řekl Mark Sarvary, prezident a výkonný ředitel společnosti Icynene.

Akvizice ISOLAT France je pokračováním nedávné řady oznámení vydaných společností Icynene Europe týkajících se zavádění nových výrobků a rozvoje výrobní kapacity v daném regionu.

O společnosti Icynene

Společnost Icynene byla založena v roce 1986 v kanadském Ontariu a nabízí přední světová průmyslová řešení v oblasti stříkaných nízko i středně hustých stříkaných polyuretanových izolací s otevřenou a uzavřenou strukturou buněk pro izolační i prodyšné materiály pro dosažení lepší kvality vnitřního vzduchu i snížení energetických nákladů, díky čemuž je tato společnost chytrou volbou pro stavebníky, architekty, majitele budov i domácích jednotek v celé Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii.

O společnosti ISOLAT France

Společnost ISOLAT France se specializuje na stříkané polyuretanové izolace. Od svého vzniku v roce 2006 budovala tato firma své hodnoty na inovaci, spolehlivosti, vedoucím postavení a excellenci a podařilo se jí získat několika technických hodnocení a osvědčení u CSTB.

www.icynene.eu, www.icynene.fr, www.icynene.com, www.isolat-france.com

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20170919005041/cs/

Kontakt:

Marketingová komunikace firmy Icynene

Anthony Naimo, 1-800-758-7325 x215

media@icynene.com

Zdroj: Icynene

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Belgie-stavby-průmysl-Icynene

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.