Společnost Trina Solar byla agenturou Bloomberg oceněna jako nejlépe financovatelný dodavatel solárních panelů

Čchang-čou (Čína) 16. září (PROTEXT /PRNewswire)

Bankovní financovatelnost byla opět potvrzena u 100 % bank, investorů a odborníků

Společnost Trina Solar Limited ("Trina Solar", nebo "Společnost"), největší světový výrobce solárních panelů, dodavatel řešení a služeb, získala nejvyšší hodnocení v poslední zprávě o financovatelnosti modulů, kterou zveřejnila organizace Bloomberg New Energy Finance (BNEF). Po získání nejvyšší pozice mezi všemi svými protějšky v oboru v předchozím roce 2016 byla společnost Trina Solar opět oceněna jako financovatelná všemi bankami, společnostmi inženýrství a výstaveb (EPC) a konzultanty a odborníky z odvětví, kteří se podíleli na průzkumu BNEF.

Agentura Bloomberg New Energy Finance pro globální zprávu o zprostředkování modulů požádala banky, společnosti EPC, nezávislé výrobce energie a nezávislé společnosti technické due diligence o vyjádření, které výrobce panelů považují za financovatelné. Na základě definice agentury BNEF "financovatelné" znamená ochotu banky poskytnout úvěr bez rekurzu na projekt, který využívá určitou značku fotovoltaických panelů. Banky se obvykle rozhodují, zda půjčí prostředky na solární projekt, pokud se cítí komfortně ohledně kvality panelů a pokud je výrobce finančně zdravý, aby mohl dodržet záruku na produkt. Respondenti tohoto posledního průzkumu vlastní financované nebo vlastněné solární projekty o celkové kapacitě přibližně 15 GW a projekty pod kontrolou technických poradenských společností o celkové kapacitě přesahující 100 GW.

"Tento vynikající výsledek potvrzuje trvalé úsilí společnosti Trina Solar v oblasti kvality produktů a spolehlivosti, špičkového výkonu, inovací a solidního finančního řízení," řekl Rongfang Yin, viceprezident pro globální prodej a marketing společnosti Trina Solar. "Jsme velmi hrdí na to, že v této renomované zprávě BNEF udržujeme první pozici, zejména proto, že tento rating pochází od bank, investorů a dalších stran, které se hluboce podílejí na financování projektů fotovoltaických panelů." Rongfang Yin pokračoval: "Je povzbuzující vidět, že se konzistence v dlouhodobém výhledu vyplácí a vytváří důvěru ve společnost Trina Solar a z pohledu financovatelnosti nechává několik konkurenčních výrobců prémiových značek pozadu."

Poslední zpráva agentury BNEF, která zobrazuje důvěru ve financovatelnost společnosti Trina Solar, také na základě zjištěni BNEF ukazuje, že Trina Solar drží největší objem projektů financovaných půjčkami mezi všemi výrobci modulů c-Si, s přibližně 3 GW vlastních nainstalovaných modulů v těchto solárních elektrárnách po celém světě.

O společnosti Trina Solar Limited

Trina Solar Limited je přední světovou společností v oblasti solárních fotovoltaických panelů, řešení a služeb. Společnost Trina Solar byla založena v roce 1997 jako integrátor fotovoltaických systémů, dnes pomáhá získávat chytrou energii spolu s montážními podniky, distributory, zařízeními a developery na celém světě. Více informací naleznete na webových stránkách www.trinasolar.com. E-mail: press@trinasolar.com.

KONTAKT: Paní Mi.Zhang, +86-21-60575363

Klíčová slova Čína-energie-firmy-Trina Solar Limited

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.