Společnost PESU zahajuje kolektivní financování elektrického kola s nejkratší dobou reakce na světě prostřednictvím platformy Kickstarter

New York 6. září (PROTEXT/PRNewswire)

PESU Monster (XC) s dobou reakce pouhých 10 ms (PRNewsfoto/PESU)

PESU Monster (XC) s dobou reakce pouhých 10 ms (PRNewsfoto/PESU)

Doba reakce činí pouhých 10 ms

28. srpna 2017 společnost PESU oficiálně zahájila svou kampaň kolektivního financování elektrického kola prostřednictvím platformy Kickstarter. Je to kolo s nejrychlejší reakční dobou zapojení elektromotoru na světě.

Elektrické kolo PESU je hybridní kolo, které je poháněno lidskou i elektrickou energií. Systém Power Boost, který je umístěn ve středu kola, poskytuje jezdci pomocnou ruku, aniž by ovlivnil rovnováhu těla jízdního kola, a vytvořil tak jednoduchý, dynamický zážitek z jízdy.

Elektrické kolo PESU je vybaveno trojitým senzorem, který měří otáčky, točivý moment a otáčení a poskytuje reakci za 10 milisekund, což je nejrychlejší rychlost na světě, a současně nastavuje výkon motoru.

Díky kolektivnímu financování společnost PESU uvedla do provozu dva nové modely: Monster, což je model XC, a Volador model AM.

Monster je určen jak pro terén (lesní cesty), tak pro silnice (tvrdé plochy). Integrovaný oddíl pro baterii umožňuje vyjmout baterii ze strany a je vybaven inteligentním panelem umožňujícím snadné přepínání mezi čtyřmi režimy napájení. Zvýšený výkon kola Monster je k dispozici ve dvou verzích: 250 W a 350 W.

Volador je horské kolo vybavené výkonným zesilovačem TTIUM 350TW a špičkovým výkonem 500 W. Jeho přední vidlice o šířce 150 mm umožňuje kolu Volador odolávat nárazům způsobeným terénem s velkým sestupem a strmými svahy. Díky integrovanému prostoru pro baterie a inteligentnímu panelu, který umožňuje snadný přístup ke čtyřem režimům napájení, vzniká průkopnický model, který odráží nejnovější trendy.

Kampaň na kolektivní financování bude probíhat do 28. září. Více informací naleznete na hlavní stránce společnosti PESU Kickstarter na adrese: https://www.kickstarter.com/projects/920625503/pesu-the-worlds-fastest-electric-mountain-bikes?ref=discovery

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/551646/PESU_Monster.jpg

KONTAKT: Cassie, +86-755-8359 9993

Klíčová slova USA-kondice-cyklistika-finance-PESU

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.