Chris Hemsworth se stal novou tváří vůní Hugo Boss

Praha 29. srpna (PROTEXT)

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth

vůně BOSS BOTTLED

Chris Hemsworth se stal novou tváří vůně BOSS BOTTLED. Australský herec se tak zařadil mezi známé ambasadory značky Hugo Boss. V kampani Man of Today na novou vůní BOSS BOTTLED ho uvidíme od září tohoto roku.

BOSS BOTTLED je jednou z nejikoničtějších vůní pro muže za posledních dvacet let. Je synonymem touhy a ambicí a nenápadně naplňuje každodenní rutinu mužů po celém světě.

“BOSS BOTTLED je jedinečný tím, že je na světě už tolik let a přitom je tak nadčasový, že je relevantní i pro moderní muže. Je mi velkou ctí ztělesnit "Muže Dneška" v kampani.” - Chris Hemsworth - ambasador BOSS BOTTLED.

Kampaň Man of Today na novou vůni BOSS BOTTLED bude uvedena globálně v září 2017 s před-premiérou v červenci 2017 v USA. Aktuální informace a novinky můžete sledovat na sociálních médiích HUGO BOSS.

#ManOfToday

Kontakt:

Lucie Loudová

PR & Communication Manager

Sirowa Czech, Sirowa Slovakia

tel.: +420 734 305 183

e-mail: lucie.loudova@sirowa.com, lloudova1@gmail.com

Klíčová slova ČR-kosmetika-chemie-Hugo Boss

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.