Výstava květin Čimelice 2017

Čimelice (Písecko) 17. srpna (PROTEXT)

V jihočeských Čimelicích se 24. až 27. srpna sejdou milovníci zahradnického a zahrádkářského oboru na tradiční výstavě květin, jejíž tradice začala v 60. letech 20.století a kterou pravidelně navštíví během 4 dnů na 25 tisíc návštěvníků! Akce je oceňována u odborné i laické veřejnosti.

Hodnoceno je zejména kvalitní a umělecké zpracování květinové části výstavy a také široký výběr zahradnických produktů od pěstitelů z celé České republiky. Svojí kvalitou patří tato výstava mezi nejlepší akce svého druhu v České republice.

V areálu zahradnictví Zámecké zahrady Čimelice bude připraveno na 50 aranžovaných expozic, najdete zde téměř stovku vystavovatelů a prověřených prodejců květin či zahradnického a doplňkového materiálu.

Můžete se těšit na spojení výtvarného umění paní Olgy Volfové a květinových vazeb. O tom že, řemeslo "kvete" v každé době, Vás přesvědčí šikovné ruce aranžérů a floristů v expozici "Rozkvetlá řemesla", kterou doplní sortiment balkonových květin.

Více na www.zahradacimelice.cz.

Kontakt:

Zámecká zahrada Čimelice

Ing. Hana Chvalová

tel. 382 228 192

www.zahradacimelice.cz

Klíčová slova ČR-hobby-pěstování-firmy-Zámecká zahrada Čimelice

Oblast
Jihočeský (cb)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.