Šermířská exhibice Brno 2017

Praha 24. července (PROTEXT)

Šermířská exhibice, jejíž konání inicioval český olympionik Alexander Choupenitch, se uskuteční v sobotu 29. července 2017 ve velkém konferenčním sálu hotelu Continental Brno (Kounicova 6, Brno) v 19:00 hodin.

Před zraky cca 150 diváků se představí vítězové Světových pohárů a mnoha mezinárodních soutěží v exhibičních utkáních s vítězi dětského turnaje, pořádaného v rámci soustředění pro šermířské talenty, které exhibici předchází (27.7. v areálu stadionu Sokola Brno I na Kounicově ulici). Vrcholem večera bude utkání mezi českým olympionikem z Ria de Janeiro Alexanderem Choupenitchem a ruskou šermířskou hvězdou Dimitrijem Riginem.

Oficiální program bude zakončen tombolou, poté bude pro účastníky připraveno pohoštění a čas pro rozhovory.

Kromě již zmíněných se exhibice zúčastní Ben Peggs, vítěz Evropských her, významný polský trenér Ziemowit Wojciechowski a další.

Mezi čestnými hosty nebudou chybět zástupci sponzorů, jako je Nestlé, Red Bull, město Brno, Fly United, Pro Sport Travel, Šebesta či Visitech.

Kontakt:

Jan Krejčík,

fencing.brno.2017@gmail.com

Tel.: 731 830 589

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova Sport-šerm-exhibice-T.J. Sokol Brno I

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.