Společnost BGI Genomics oznámila cenu počáteční veřejné nabídky

Šen-Čen (Čína) 14. července (PROTEXT/PRNewswire)

Announces launch of IPO (PRNewsfoto/BGI)

Announces launch of IPO (PRNewsfoto/BGI)

Společnost BGI Genomics, nezávislá divize skupiny BGI, dnes oznámila stanovení ceny své první veřejné nabídky 40,1 milionů akcií za cenu 13,64 miliardy RMB na akcii.

Společnost BGI Genomics byla uvedena na burzu Shenzhen Chi-Next, na index čínských růstových podniků ve stylu burzy NASDAQ burzy cenných papírů Shenzhen. Akcie se začaly obchodovat 14. července pod kódem 300676.

Tato počáteční veřejná nabídka (IPO) byla v květnu schválena Komisí pro regulaci cenných papírů v Číně (CSRC). Prospekt veřejné nabídky společnosti BGI Genomics byl poprvé ohlášen na internetových stránkách CSRC v prosinci 2015 a byl aktualizován v březnu 2017.

V rámci slavnostního uvedení na burzu pozvala společnost BGI Genomics skupinu pacientů a pečovatelů, aby provedli slavnostní symbolické otevření burzy zazvoněním, které představovalo úspěšné uvedení společnosti BGI Genomics na čínský kapitálový trh. Tato událost představuje významný krok společnosti BGI Genomics k realizaci její vize „Trans-omics pro lepší život".

„V oblasti genomiky se snažíme ovládnout trh a vytvořit jasnou budoucnost pro všechny tím, že poskytneme jak sociální, tak i ekonomické výhody," uvedl prezident společnosti BGI Genomics pan Wang Jian ve svém úvodním prohlášení na ceremoniálu IPO. „Využitím našich inovací v oblasti vědeckého výzkumu se průmysl stane aktivnějším a tím, že bude sloužit lidským životům jako výchozí bod, bude toto odvětví také konkurenceschopnější a škálovatelnější." Pan Wang, který byl spoluzakladatelem skupiny BGI v roce 1999, slíbil, že v příštích pěti letech nebude prodávat žádné ze svých podílů, a dodal, že v dlouhodobém horizontu bude pokračovat v investicích, aby dosáhl cíle snížení míry genetických postižení v Číně.

„Tato veřejná nabídka je pro BGI historickým dnem," řekl Yin Ye, generální ředitel společnosti BGI Genomics. „Získaný kapitál nám umožní investovat do rozvoje nových služeb, špičkových talentů a laboratorní infrastruktury ku prospěchu našich zákazníků na celém světě a pro podporu našeho trvalého růstu a inovací."

O společnosti BGI Genomics

Společnost BGI Genomics je součástí skupiny BGI, jedné z největších světových genomických organizací. Skupina BGI byla založena v roce 1999 s výhledem na využití genomiky pro prospěch lidstva a od té doby se stala největší genomickou organizací na světě. Se zaměřením na výzkum a aplikace v oblasti zdravotnictví, zemědělství a ochrany životního prostředí má skupina BGI ověřený inovativní výzkum nejvyšší úrovně, který vytvořil více než 2000 publikací.

Společnost BGI Genomics poskytuje širokou škálu komerčních sekvenčních služeb příští generace a široké portfolio genetických testů pro zdravotnické instituce, výzkumné instituce a další veřejné a soukromé partnery. Posláním společnosti BGI Genomics je využít svých znalostí v oblasti genomiky s cílem podpořit výzkum v oblasti biologických věd a zlepšit lidské zdraví tím, že poskytne vysoce kvalitní a dostupná zdravotnická řešení, která jsou přístupná pro všechny.

Společnost BGI Genomics obzvláště vyniká v oblasti prenatálního screeningu, screeningu dědičné rakoviny, testování vzácných onemocnění a podpoře výzkumu precizní medicíny. Mnozí vědečtí partneři, poskytovatelé zdravotní péče a farmaceutické společnosti se spoléhají na vědecký výzkum a vývoj společnosti BGI Genomics, její rozsáhlou výpočetní infrastrukturu a proprietární sekvenční platformy.

Společnost BGI Genomics sídlí v Šen-čen v Číně a pobočky a lékařské laboratoře má ve velkých městech včetně Pekingu, Tianjinu, Wuhanu, Šanghaje a Guangzhou. Společnost BGI Genomics má také kanceláře a laboratoře v Evropě, Severní Americe a v asijsko-pacifickém regionu.

Více informací najdete na webových stránkách: www.bgi.com/global/

Pro obchodní dotazy:

Matt Poulter

Global Marketing Manager

matt.poulter@bgi.com

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/535807/BGI.jpg

KONTAKT: Ao Kong, tiskový mluvčí, BGI Group, ředitel pro strategickou komunikaci a vztahy s veřejností, +86-755-36307112, media@genomics.cn

Klíčová slova Čína-hospodářství-trh-BGI

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.