„Nádherný Peking září na Expu" - Týden Pekingu na Expu 2017 v Astaně začal 16. června

Astana (Kazachstán) 19. června (PROTEXT/PRNewswire)

Týden Pekingu na téma „Nádherný Peking září na Expu" byl zahájen 16. června v čínském pavilonu Expa 2017 Astana. Pro Peking je to po výstavách Expo 2005 Aichi, Expo 2010 Šanghaj a Expo 2015 Milano další příležitost ukázat světu svou starodávnou kulturu. A pro Peking to bude jistě povzbuzením k účasti na tvorbě iniciativy „Pásu a cesty".

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/

Peking je prvním čínským městem, které se představí na veletrhu Expo 2017 Astana. Programy zahajujícího ceremoniálu na tomto Expu obsahovaly představení akrobatiky a bojových umění jako např. „Venkovský Peking, úchvatná Čína", „Akrobatika se skákacími míči" a „Tai-či", které byly vykonány Pekingskou operou. Hosté měli během recepce, fotografické výstavy pekingské turistiky, lidových tanečních a pěveckých představení a poznávání pekingské kuchyně příležitost pochopit tradice a kulturu Pekingu díky „zhlédnutí pekingské krajiny, ochutnávce pekingských jídel a naslouchání pekingským tónům".

Pekingský týden ve spojení s další tematikou Expa 2017 nazvanou „Budoucí energie" demonstruje také chytrou energii, která pomáhá Pekingu, aby se stalo městem dvojích olympijských her při pořádání zimních olympijských her 2022 a také mu pomáhá dosáhnout cíle 300 milionů zúčastněných při zimních sportech.

Li Luxia, viceprezidentka čínské Rady pro podporu mezinárodního obchodu Pekingu (CCPIT Peking) během zahajovacího ceremoniálu uvedla, že objekty pozůstalé po olympijských hrách 2008 v Pekingu budou plně využity a transformovány na objekty pro letní i zimní sporty. Kupříkladu objekt Water Cube (Vodní kostka) bude jako příklad transformačních změn proměněn na Ice Cube (Ledovou kostku). Lidé se s budovou Ice Cube mohou důvěrně seznámit prostřednictvím brýlí pro virtuální realitu.

Odkazy na fotografie:

http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=291386

KONTAKT: pan Ji, Tel/Fax: 86 10 63075245.

Klíčová slova Kazachstán-služby-turistika-obchod-Beijing Municipal Government

Oblast
země bývalého SSSR bez Pobaltí (sp)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.