Mitchell & Ness zahajuje prodej kolekce NBA Hardwood Classics Swingman

Irvine (Kalifornie) 15. června (PROTEXT/PRNewswire)

Kolekce vytvořená přední národní nostalgickou značkou bude obsahovat dresy a šortky

Značka Mitchell & Ness připravuje na léto 2017 novou kolekci dresů a šortek NBA Hardwood Classics (HWC) Swingman. Tato nostalgická značka zahájí očekávanou kampaň jako ódu na odkaz na ligu NBA a její nejslavnější hráče.

Po podepsání dlouholetí licenční dohody s ligou NBA představí společnost Mitchell & Ness, která bude exkluzivním výrobcem všech retro produktů HWC, svou kampaň HWC Swingman, vycházející z desetileté hráčské historie a připomínající dědictví zanechané nejslavnějšími hráči. Původní značka sportovního dědictví se strategicky vrací k těmto chvílím na hřišti pravidelnou nabídkou série klasických modelů ze současnosti a z minulosti.

Kevin Wulff, výkonný ředitel společnosti Mitchell & Ness, uvedl: „Je to vzácná příležitost, kdy má naše značka možnost poskytnout kvalitní zpracování a zároveň začlenit DNA dlouholetého dědictví a hráčských symbolů NBA."

Kolekce je inspirována dresy a šortkami legend NBA s použitím podobných materiálů a ozdob využívaných v dané éře. Obsahuje modely současných sportovců NBA, jako např. dresy nováčků LeBrona Jamese a Stephena Curryho a basketbalových šampionů včetně Magica Johnsona a Allena Iversona. Tyto dresy a šortky si můžete obléci, když si večer půjdete zahrát s přáteli nebo na váš nejbližší zápas oblíbeného týmu. Jsou totiž vyrobeny pro každou příležitost a vyzdobeny keprovým potiskem.

Dresy HWC Swingman (130 USD/95 EUR/ 80 GBP) a šortky (75 USD / 65 EUR / 55 GBP) budou k dispozici od 15. června na stránkách mitchellandness.com, mitchellandness.co.uk, ve vlajkových obchodech Mitchell & Ness ve Philadelphii, PA a SOHO v Londýně, nbastore.com, nbastore.eu, v obchodě NBA - fantastický nákup na Páté Avenue v New Yorku, stejně jako v dalších vybraných prodejnách.

Více informací o značce Mitchell & Ness a kolekci NBA HWC Swingman najdete na webových stránkách http://www.mitchellandness.com/

O společnosti Mitchell & Ness Nostalgia Co.

Společnost Mitchell & Ness Sporting Goods byla založena v roce 1904 jako golfová a tenisová společnost vyrábějící dresy pro hráče týmů Philadelphia Eagles, Atletics a Phillies již v roce 1933. Společnost Mitchell & Ness Nostalgia byla založena v roce 1980 s úmyslem obnovení autentických dresů, které jsou významné z hlediska sportovní historie. Společnost Mitchell & Ness je průkopníkem v této oblasti a svými originálními klasickými dresy je známá po celém světě. Společnost vlastní licence na výrobu luxusního oblečení a čepic od lig MLB, NBA, NFL a NCAA. Sídlí ve Philadelphii, PA a je „Defining Authentic" již více než 100 let. Více informací o společnosti Mitchell & Ness najdete na webových stránkách: www.mitchellandness.com.

Nákup celé kolekce produktů značky Mitchell & Ness je možný online na webových stránkách www.mitchellandness.com, nebo můžete navštívit vlajkový kamenný obchod na adrese: 1201 Chestnut Street ve Philadelphii, nebo v nejbližším autorizovaném maloobchodu http://mitchellandness.com/retailer.aspx.

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/523022/Mitchell_Ness_Nostalgia.jpg

KONTAKT: Henry West, Mitchell & Ness, 425.495.0903, hwest@mandnco.com

Klíčová slova USA-obchod-móda-basketbal-Mitchell & Ness Nostalgia

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.